Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jól látom, hogy sokkal többen...

Jól látom, hogy sokkal többen mentek az ellenzéki ünnepségekre, mint az állami Fideszesre?

Figyelt kérdés
Ha a buszos-lóvés tömegeket levesszük persze, csak azokra gondolok akik maguktól elmentek volna.
2019. márc. 15. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha valakik busszal jöttek az ország másik feléből, azok már nem is számítanak?

"Lóvés tömegek"?

Magadból indulsz ki?

2019. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem látod jól.
2019. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Előírás volt, hogy csak gyalog, vagy villamossal lehet odamenni? Végre egy ellenzéki is elismeri, hogy tömeg volt!:D
2019. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát azt szerintem azért ne tagadjuk, hogy a valódi szavazók meg a valódi tüntetők meg a valódi ünneplők az ellenzéknek nem pénzért mennek és nem viszi őket senki, egy darab busz nem áll ott nekik ellenben a Fidesszel. Nyilván csak a valódi támogatók számítanak. Meglepő, de az ellenzéknél sokkal többen vannak ha így nézzük.
2019. márc. 15. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

#4

Az ugye csak merő véletlenség, hogy a decemberi tüncire buszokkal hordták fel azt a 200 embert?

Ne tagadd, a rakparton álltak a buszok, a saját szememmel láttam!

Amúgy nem értem, hogy ez a "busszal hordják" miért lett leminősítés? Miért kellene vidékről egyesével felszivárogni, ha lehet busszal is, közösen? Engem ez még az ellenzék esetén sem zavart.

2019. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még az élő közvetítésekben is sokan spontán megjegyzik, hogy sokkal több az ember, mint a múzeumnál. Így szerintem a látvánnyal összevetve nyilvánvaló, hogy így van.
2019. márc. 15. 16:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Az akkori tüntetéseken a buszok pontosan a szakszervezeti buszok voltak, a tüntetések tevékeny szervezői és résztvevői még jó, hogy elmentek, szóval ezt kicsit benézted mikor a bértapsolókhoz akarod hasonlítani őket. :)
2019. márc. 15. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

#6

Jó, akkor nyugtasd magad ezzel!... úgy 2030-ig.

Tényleg nem értem, hogy miért találtok ki ennyi marhaságot és kapaszkodtok bele? Ez önbecsapás.

2019. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

#7

Kérdező, nem szakszervezeti buszok voltak, miért hazudsz még önmagadnak is?

Az első pár tüncin a szakszervezetek még sehol nem voltak, utána meg már ember nem volt.

Látszik, hogy nem éltél vidéken, ahol mindenki mindenkinek a rokona, szomszédja, iskolatársa, haverja és ha a településről valakik akarnak menni valahova, minden politikától mentesen, (lagzi, fürdőlátogatás és hasonlók) akkor rögtön adódik busz, kisbusz. De lehet bérelni is, még az önkormányzattól is.

2019. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nem szakszervezeti buszok voltak, miért hazudsz még önmagadnak is?"


De azok voltak.

2019. márc. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!