Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A székesfehérvári Jobbik...

A székesfehérvári Jobbik polgármesterjelöltje állítólag az MSZP helyi elnöke, Márton Roland. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Összellenzéki jelölt lett szegény Mártonból, mindenki beállt mögé.

Egyébként meg tökmindegy, mert teljesen esélytelen. Már kétszer is nagyon elverték.

2019. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2019. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan? Hogy süllyedhet idáig a Jobbik... És én ezekre szavaztam áprilisban
2019. ápr. 5. 13:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Emögé a csávó mögé beállni súlyos hiba volt, az biztos. De nem csak a Jobbik, hanem az egész helyi ellenzék részéről. Nagyot csalódtam, hogy csak ennyire képesek.
2019. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy vannak olyan körzetek ami a fidesznek vmi miatt kulcsfontosságú.

Általában olyan helyek ahol folyamatban van rengeteg kamu beruházás,építkezés nagy értékű területek adásvétele.

És már ki vannak osztva ezekre az akár milliárdos osztalékok zsebbe ezért nem kerülhet új kézbe a vezezés mert meghiusíthatja az egészet vagy neki újra kell fizetni.

Ezeken a helyeken mindent bevetnek a fideszesek a lekenyerezéstől kezdve a zsaroláson át a fenyegetésig.

És ilyenkor a helyi ellenzéki és mégélhetési politikusok önkormányzati képviselők direkt választanak egy olyat összellenzéki jelöltet akit le tud győzni a fidesz jelölt.


Szerintem újpesten is valószínűsíthető egy ilyen,hiába szoci központ.

Egyetlen esélyes van az ottani fideszes induló ellen trippon norbert.

Ha nem őt állítják ki akkor egyértlemű lesz mindenkinek hogy megvették őket kilóra.

2019. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tök mind1? Úgyis Cserpa lesz megválasztva, sajnos.
2019. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
00:20: tulajdonképpen Cser-Palkoviccsal nincs olyan nagy gond. Még a normálisabb fideszesek közé tartozik.
2019. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

7


Ugyanolyan korrupt, urambátyámozó politikus, mint a többi narancsos, csak róla nem olvasol annyit.

2019. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindegy ? Mi a kulombseg a jobbik es az mszp kozt? Az egyik 19 a masik 1 hian 20 !
2019. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Az lett újpesten amit írtam most jött ki a hír.

Trippon az egyetlen esélyes megfutamodott ugyanúgy ahogy szalma botond.

Az össz ellenzék meg kihozott egy nulla támogatottságú ismeretlen momentumos polgármester jelöltet.

2019. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!