Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyakorlatilag megfenyegeti?

Gyakorlatilag megfenyegeti?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag megfenyegeti Jakab Pétert Orbán, mikor azt mondja neki hopgy két év alatt ő lesz a Jobbik harmadik frakció vezetője akit kicsináltat?

A másik hogy orbán a válaszában papírról olvassa a válaszát de egy olyan tagoltsággal mint aki abban a pillanatban értelmezi azt a szöveget amit felolvas.

Septében megírnak neki egy választ és csak felolvassa? már ennyire leépült hogy egy válaszra sem képes? ezért nem mer kiállni nyilvános vitára senkivel?



2019. jún. 18. 16:53
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. jún. 18. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Hol halottad, hogy fenyegeti? A Jobbik magát csinálta ki...

Igen, megírták neki, ő meg felolvassa. Kb. ennyit érdemes egy miniszterelnöknek egy hatszázalékos párt bohócával foglalkozni.

2019. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező

A Jakab féle hülyegyerekkel úgy kell beszélni hogy képes legyen megérteni. Talán megérti, de eddig nem volt rá képes. Orbán válasza túl bonyolult lehetett neki, de te talán megérted. talán. Azért megpróbálom, bemásolom neked.

„Ha a sajtó jól értesült, akkor két év alatt ön lesz a Jobbik harmadik frakcióvezetője a Házban, aki az ellenzéki padsorokból minősíthetetlen hangnemben rám támad. Az előző kettőnek a választók döntése miatt kellett távoznia. Kérem, legyen ennek tudatában. Ha jól értem, amit mondott, akkor önök harcolni akarnak ellenünk. De az igazság az, hogy még abban is ügyefogyottak, hogy felismerjék, kivel is harcolnak valójában. Önök nem velünk harcolnak, hanem a saját választóikkal. A Jobbik tavaly még a legerősebb ellenzéki párt volt, ma pedig a leggyengébb. Még az MSZP is jobban szerepelt önöknél. Önök egy év alatt elveszítették a választóik több mint kétharmadát. Megértem, hogy csalódottak és idegesek, és önök ezért engem hibáztatnak. De kérem, gondolkodjanak el rajta, hogy nem lehet-e, hogy az önök készülékében van a hiba.”

„Ön egy olyan párt nevében szólal fel, amely elvesztette támogatóinak kétharmadát. Törpepárttá zsugorodott. Összeállt korábbi fő ellenfelével, az MSZP-vel és a DK-val. Így kaptak a legutóbbi választáson 6,4 százalékot. Az a párt, amelyik nevében most én beszélek, ugyanezen a választáson 53 százalékot kapott. Biztosan ismeri a Gyalog galopp című filmbohózatot, amelyben a kezét-lábát vesztett lovag fogadkozik a harc folytatásáról. Ön engem erre a fekete lovagra emlékeztet. Halkan kérdem, ilyen remek harci eredményekkel a tarsolyukban nem kellene-e harc helyett inkább pihenniük egyet?”

Kérdező, hol fenyegette ebben Orbán Jakabot?

Tényt közölt vele.

2019. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért jakab kemenyen betalált,mert orban többször is megakadt a felolvasásban.

Az viszont minősíthetetlen,hogy ilyen fontos kerdéseket valaszra sem méltat arra hivatkozva hogy mert szerinte egy gyenge párt politikusa kérdezi.

Ez átvitt értelemben ugyanaz,hogy ha valaki egy átlagember akkor egy senki vagyis kussoljon és tegye amit mond a fideszes hűbérura.


Annyi hogy jakabnak ezeket az igazságokat hidegebben kellene tálalnia. Mert sokan csak a közlési módját fogjak észre venni. A húsba vagó igazságot es aktualitást a mondandójában pedig kevésbé.

2019. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Meglep ez még valakit? Itt már rég nincs demokrácia.
2019. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!