Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi értelme van így a rendőrség...

Mi értelme van így a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

[link]

Elég ezt a cikket elolvasni. Miközben Mészáros Lőrincek, M. Richárdok, Farkas Flóriánok szabadlábon vannak.

Az átlag ember meg elmegy hogy hazavigye a beteg gyerekét, és rabosítják mert beállt a mozgássérültbe. Persze ha egy Mercedes vagy Bentley állt volna oda akkor oda se mennek.

Manapság úgy néz ki a rendőrök legkevésbé azért vannak hogy védjék a rendet és az állampolgárokat, hanem azért hogy a nagykutyák kényelmét vigyázzák, az átlagembert meg ott vegzálják ahol érik. Ezek után felteszem a kérdést: mi értelme így a rendőrségnek? Azokkal a dolgokkal amik ténylegesen problémát jelentenek sosem foglalkoznak, még bejelentésre sem (kábítószer-dílerek mai napig itt szaladgálnak a városban, a kisebbségi bűnözők a fél országot rettegésben tartják, a politikusok milliárdokat sikkaszthatnak szabadon, M. Richárd megölhet drogosan jogsi nélkül két embert mert fideszes), de egy anya ha beáll a mozgássérültbe a beteg gyerekéért, akkor beviszik. Így mi értelme van rendőrséget fenntartani, ha arra nem jók amire kellenének, ellenben az átlag polgárnak aki semmi rosszat nem tesz, annak rettegnie kell tőlük?



2019. júl. 31. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szolgálnak és védnek. (Na azért nem mindenkit!)
2019. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd már meg, kik mennek rendőrnek. Tisztelet a kivételnek.
2019. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kilakoltatás segítésére vannak,véderőzni a tüntetéseken meg trafipaxozni,autósokat egyébb módon vegzálni.

Ennyi kb.

2019. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igy hogy elolvastam a cikket lehet én látom rosszul de sántít a dolog.


Ilyenkor a rendőr oda megy megbirságol és tovább megy. (tapasztalat, jó tanuló pénz volt) nincs az az idióta hülye rendőr aki ennyiért rabositana valakit.

Itt biztos hogy kelett történnie még valaminek vagy volt más is a sztoriba mert ha ez igy szó szerint történt azt a rendőrt másnap kirugják. Legalábbis én nem látom reális helyzetnek.


És szerintem nem is életszerű hogy te kedvesen beszélsz a rendőrhöz miközben bírságol es ezért bevisznek

2019. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem életszerű. Ilyen nincs. Lényeges körülmények vannak elhallgatva ebben a sztoriban, egyáltalán nem tényállásszerű ez így.
2019. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!