Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az "Anyádat hívd" rendőrségi...

Az "Anyádat hívd" rendőrségi kampány szerinted jó ötlet?

Figyelt kérdés

Azzal a részével egyet értek, hogy fölöslegesen ne terhelje senki a vonalakat, ügyintézőket ilyenekkel, hogy milyen nap van, stb. Én ezeket a hívókat egyszerűen pénzben megbüntetném, olyan összegre ami több mint a szolgáltatás fenntartása.


Viszont van ez a kampány és a marketing nem olyan egyszerűen működik, hogy az emberek szépen magukra ismernek akinek nem kellene hívnia és akkor nem hívják, hanem elül a a fejekben, hogy a 112 -t inkább hanyagoljuk, mert terheljük, zavarjuk, nem is olyan nagy a problémánk. Néha most is kérdik, hogy mehet végig az országon egy ripittyára tört román furgon, hogy senki nem jelenti be, meg lehet és szerintem lesz is egy csomó eset amikor bizony jó lenne, ha valaki beszólna, hogy halló ég egy szemetes kuka az autós pihenőnél ami mellett elmentünk éppen, de ha az van sulykolva, hogy "Anyád hívd" akkor elmennek mellette "Eh, nem zavarkolódunk, majd ha lesz valami betelefonál más", aztán amikor a következő autós megy arra már lángol az egész erdő.


Nem tudom mennyire sikerült megfogalmaznom amire gondolok, de én legalábbis inkább arra bíztatnám az embereket, hogy kommunikáljanak a segélyhívóval, ha szükség van, ne legyen nagyobb baj ennek az elmulasztásával, aztán majd eldönti a kezelő mi a teendő. A nyilván valóan kreténeket meg szimplán megbírságolnám.



2019. aug. 1. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Egy ekkora proli országban, a proli rendőrök proli módon kommunikálnak a proli társadalommal.
2019. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem sikerült megértened a kampány lényegét.

Pont azt magyarázzák hogy CSAK AKKOR hívd a 112-t, ha BAJ VAN! Az, hogy "ég egy szemetes kuka az autós pihenőnél ami mellett elmentünk éppen", az pont olyan eset amiben fel kell őket hívni.

Az, hogy elfogyott otthon a majonéz, hol van a legközelebbi bolt - az nem olyan.

2019. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy én lennék a kampány célközönsége. Szerintem inkább te nem értetted meg a probléma felvetést.
2019. aug. 1. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
megint nem sikerült megérteni amit leírtam, nem róld, hanem a kampányról beszéltem. AZ, maga a kampány nem arról szól amit te kivettél belőle. Pontosan azt mutatja meg az embereknek, hogy mennyien hívják hülyeség miatt és hogy mi az amivel a segélyhívót kell keresni.
2019. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Erre mondom én azt, hogy határesetekben nem fogják hívni.


Áhh csak lökdösődnek... anyádat hívd... előkerült később egy kés, valakimeghalt.


Áhh, csak egy kóbor kutya... anyádat hívd... megharapott egy gyeteket fél óra múlva.


Sok ilyen van, 500 feleslegesnek tűnő hívásra esik egy elkerülhető baj.


NEM a trollokról és kreténekről beszélek, hanem a határesetekről, aminél átbillen a mérleg nyelve, hogy áhh anyádat hívd, hagyjuk.


Itt a román kislány esete, még a diszpécser se akarta elhinni, hát még ha a hívó is vívódik, hogy telefonáljon-e?

2019. aug. 1. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

nem, nem így van, tévedsz.

de felesleges hogy újra leírom, mert neked akkor is van egy megrögzött elképzelésed.

2019. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

a román eset kapcsán, igazán szerencsés kampány ez most


tehát a Pártrendőrség most már nem is hazudja azt hogy a polgárt szolgálná és védené. legalább őszinték. gondolom ha orvosi segítség kéne, akkor meg imádkozzunk a Jóistenhez, ahogy Kásler szentéletű tanácsolta

2019. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

senki nem hívja olyanok miatt őket, hogy hol a majonéz

sőt, akkor se hívod, ha valami bajod van

ugyanis akkor sem segítenek

2019. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!