Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti mit csináltatok volna...

Ti mit csináltatok volna másképp? Fog ezzel foglalkozni a rendőrség?

Figyelt kérdés

Az 59-es villamoson egy túlsúlyos ittas vagy drogos "úriember" egész végig k*rvázta a lányokat, kilátásba helyezte több embernél, hogy "leszakítom az arcodat" / "kirúgom a lábadat", bokszpózban kérdezgette, hogy "bajod van?", stb. Amikor elkezdett kóstolgatni egy gyereket meg nagyapját, én akkor közéjük álltam, hogy ha tényleg verekedés lenne, inkább velem verekedjen, mint egy óvodással. (De tettlegesség végül nem történt, mert nemsokára le lehetett szállni).


A Széll Kálmán térnél szálltunk le, hívtam a 112-t. A diszpécser kérdezte, hogy hanyadik kerület. Én mondtam, hogy hát a Széll Kálmán tér az az I., II., és XII. kerület találkozásán fekszik. Erre felháborodott, hogy akkor honnan tudja, hogy melyik kerületi kapitányságnak szóljon. És akkor ezen "vitáztunk" egy ideig az IQ-betyár diszpécserrel. Végül tudnam adni egy egész pontos személyleírást a ruhájáról, tetkóiról, frizurájáról, bőrszínéről (ami tippelhettek, milyen volt). Én pár méter távolságról követtem ezt az embert, aki ott is belekötött fűbe-fába meg pénzt tarhált. Megláttam mondjuk 30 méterre két járőrt, akik egy szintén nem túl bizalomgerjesztő fickóval voltak elfoglalva. Odakocogtam, kértem segítséget, azt mondták, hogy most intézkednek éppen, nem foglalkoznak velem. (Nem értek hozzá, de ha az egyik rendőr eljött volna, a másik addig a pár percig ott maradt volna amellett, aki ellen intézkedtek, összedőlt volna a világ?!) Mire ezt megbeszéltük, és visszaértem, az emberem felszívódott. Ezután mondjuk 10 perccel hív a rendőrség, hogy itt vannak a téren, nem találják az embert... (A 112 hívásától mindössze kb. 20 perc telt el, mire kiértek.)


2019. aug. 2. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog vele foglalkozni.
2019. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Te mindent megtettél, ami elvárható. Az, hogy úgy alakult, hogy nem lett haszna, nem a te sarad.
2019. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!