Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem hiszem el? Történt valami?

Nem hiszem el? Történt valami?

Figyelt kérdés

4 éve történt még tini koromban,a boltban azt gondoltam ki venné észre,ha lemérném a gyümölcsöt és rátennék még 1-2 dbot. Úgy gondoltam ezt mások is csinálják ,hisz már hallottam ,ez nem lopás igazából ,mert fizetek érte csak kicsit kevesebbet. Nem kell beoltani ,nyilván mára már tudom,hogy nem így működik.

Soha nem csináltam semmit sem,csak akkor az egyszer.

Le is buktam,annyira megijedtem,hogy el sem tudom mondani ,egyből sírva is fakadtam szinte.

Felvette az őr a jegyzőkönyvet és eljöhettem,annyit mondott,hogy kb 17 eset volt eddig abban a hónapban ilyen és 2 höz nem hívott rendőrt.

Ez mit jelent?

Már 2 éve pszichológushoz járok,mert nrm bírom feldolgozni a történteket és a sokkot,hisz aki ismer tudja nem tennék sosem ilyesmit,akkor sem tudom hogy tettem,de már visszacsinálni nem tudom.

A párom azt mondta ,hogy biztosan nem került a jegyzőköny a rendőrségre,mert akkor el sem engednek,hanem rendőrt hívtak volna.

Elküldeni sem küldték el,mert akkor meg kaptam volna valamilyen levelet a rendőrségtől

Nem tudom igaz e amit mond,jól tudja e vagy hogyan működik ez?

Ugye tényleg nem került be ezek szerint a rendőrségre a jegyzőköny,ez biztos?

Párom és a pszichológusom is azt mondta ,hogy biztosan nem,ilyen piti dologgal nem foglalkoznak,csak azért írták jegyzőkönyvbe is,hogy rám ijesszen az őr.

Sohasem tennéo ilyet és ne kövezzetek meg ezért,tudom nem mentség,hogy tini voltam és nem hittem lopásnak.

De nem hagy nyugodni a gondolat,hogy most akkor bekerült a jegyzőkönyv a rendőrségre vagy tényleg megnyugodhatok és igaz amit a párom és a pszichológus meg a családom mondott,hogy ha bekerült volna kihívták volna a rendőrt vagy kaptam volna levelet.

Megnyugodhatok,ha semmi levelet stb.nem kaptam,akkor tényleg be sem került ez a rendőrségre?

Nemrég kellett valami munkához az erkölcsi bizonyítványom ,abban nem volt semmi sem feltüntetve,bár ez 4 éve volt már,lehet már benne sem lenne.

Mindegy,tudnom kell igaz e,hogyha bekerült volna a rendőrségre a jegyzőköny tudnék róla?

Értesítettek volna mindenképp?

Nagyon bele cagyok betegedve és nagyon félek ettől!

Kb 200 ft volt ,amiről beszélűnk,már nagyon félek,nem tudom mit higyjek bekerült a jegyzőkönyv vagy sem?


2019. aug. 20. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még haza se értél már kidobták. Nem igaz, hogy emiatt parázol.
2019. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Létezik,hogy tényleg nem lett belőle semmi,arról tudnék?
2019. aug. 20. 11:23
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha lett volna valami arròl 4 év alatt már értesítettek volna
2019. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

simán lehet belőle még valami!

én több mint 2 éve tettem feljelentést, discoban kizsebelhettek. azt mondták a feljelentésnél hogy 1hónap múlva kapok egy levelet, hogy lezárták ismeretlen tettes stb.

jelzem, azóta sem jött semmi levél! simán nyomozhatnak azóta is, csak jóval lassabban haladnak a dolgok mint kellene.

tehát ez még nem egy lefutott kör szerintem, a jegyzőkönyvv miatt pláne.

2019. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem kitalált kérdés, akkor neked komoly mentális problémáid vannak. Ha két éve nincs változás, válts pszichológust!
2019. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem bűncselekmény, lopásnál annak az értékhatára 20 000 Ft. Max. szabálysértés.

De mért nem jársz utána?

2019. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Kamu!

Ne etesd a trollt!

Még pár nap és vége az unatkozásnak, kezdődik az iskola.

2019. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu.

Felejtsd már el! Ha eddig nem kerestek ezért már nem fognak, többe kerül egy tértis levél, mint amekkora összegről beszélünk.

Idd meg a kakaódat és feküdj le ebéd után. Mire felkelsz kutya bajod se lesz! (max foxni fogsz)

2019. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Kérj ki egy erkölcsit, ami abban van az számít.
2019. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó: szerinted arról nem kapott volna már papírt?
2019. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!