Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bejelenthetem, hogy a folyosón...

Bejelenthetem, hogy a folyosón drogoznak? Ráadásul Facebook-on vagy e-mailen keresztül?

Figyelt kérdés

Mielőtt a sok "zöld" nekem támad: nem érdekel, hogy mit csinálnak, de csinálják a lakásban, a négy fal között, ne a folyosón.


Fóbiásan félek a fűtől - ne kérdezzétek, miért, teljesen irracionális. Tudom, hogy nem annyira "durva" mint a társai, pláne nem amennyire sokan beharangozzák.


A pánikrohamok irracionálisak.


Ettől függetlenül valamiért nagyon rettegek tőle, néha az is elindít egy pánikrohamot, ha csupán beszédtéma lesz, hát még ha érzem is a szagát.


Muszáj kinyitni a folyosóra nyíló ajtót, mert dögmeleg van, megsülnék idebent.


Szólni sajnos nem tudok, a pánikroham miatt - plusz gondolom nem örülnének nekem.

A romákkal nincs bajom, van közöttük rengeteg jófej és becsületes, de ők nem ezt a tábort erősítik...


Van rá lehetőség, hogy ha többször is kint bűzölögnek (egy alkalom belefér nekem) akkor facebook-on vagy e-mail-en, ügyfélkapun, bármin keresztül bejelentsem őket? Névtelen maradok?


2019. aug. 23. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen be.

De ne facebookon, hanem e-mailen, telefonon, telefonon név nélkül is be lehet jelenteni a telefontanún. Vagy személyesen, amelyik jobb neked.

2019. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!