Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök, BV-sek szoktak...

A rendőrök, BV-sek szoktak bilinccsel büntetni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy nem lenne rá szükség, de mégis megbilincselik a gyanúsítottat, letartóztatottat, vagy amikor levehetnék róla még úgy hagyják sokáig.

2019. aug. 28. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne az büntetés? Nem fáj, csak kényelmetlen. Tudom, volt rajtam pár órát. Megvannak a szabályai amiket be kell tartani és tudtommal be is szokták, nekik se hiányzik hogy feljelentgessék őket. Persze előfordulhat.
2019. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tuzian válasza:
100%
Nem büntetnek vele. Ha valaki agresszív és elő állítani, addig nem veszik le róla amíg a magatartása úgy kívánja.
2019. aug. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy hölgy ismerősöm 4 hónapig volt letartóztatva csalásért régebben. A végén felfüggesztettet kapott, de amikor a börtönből (ott volt elhelyezve) kivitték a rendőrségre kihallgatásokra, szembesítésékre, akkor mindig rajta hagyták a bilincset végig. Reggeltől délig (amíg vissza nem vitték a böribe) egyfolytában bilincsben volt. (Sőt olyan is volt, hogy amikor a nyomozó kiment néhány percre az irodából, egy másik bilinccsel a radiátorhoz bilincselték.)


Nem hiszem, hogy a rendőrségen nem lehetett volna levenni róla?!

2019. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Ez nem egészen így van. Én nem voltam agresszív, egy rossz, de még hangos szavam nem volt, végig együttműködtem, mégis hátrabilincselt kézzel vittek be és órákig úgy üldögéltem a rendőrségen egy másik hasonló sráccal együtt a rendőrségen amíg ki nem engedtek minket. Nekik ez volt az előírás.
2019. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!