Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Polgárőrség felveszi a...

A Polgárőrség felveszi a telefonbeszélgetéseket? Nagyon leégettem magam.

Figyelt kérdés
A környékünkön felbukkant egy fazon aki veszélyesnek néz ki, szóval tartott a buszmegállónál hosszú ideig és rettenetes ilyesztő volt a feje. Annyira féltem , hogy másnap - és itt a gond, hogy hülyeségnek tartottam a telefonhívást- felhívtam a helyi polgárőrséget. Tavaly volt egy pedofilos kergetős eset, és ez a pali is nagyon furán viselkedett. A lényeg az, hogy visszahallgattam a beszélgetést.( le van töltve nekem is egy telefonbeszélgetés felvevő program, mert régebben zaklattak telefonon.) Igazából nagyon fáradt voltam és még belassult a délelőtt, mert előző este egy komolyabb edzésen voltam és az egészből egy telefonba szuszogós, mekegés -makogás lett, nem mondtam végig egy értelmes mondatot. Bizonytalan voltam, hogy ilyen piti dologért telefonálok, közben azon is aggódtam hogy ok nelkül meggyanúsítok valakit és zaklatni fogják miattam. A polgárőr nagyon nehezen jött rá mit akarok. A legcikibb , hogy úgy beleszuszogtam a mikrofonba lassan mint aki még alszik vagy .. inkább le se írom mit csinál.. ezeket a felvételeket megtartják, vagy elemzik? Nagyon ciki az egész.
2019. aug. 30. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nem elemzik, de megtarthatják. De nem foglalkoznak vele túlzottan. Amúgy mit válaszoltak? Mondták majd intézkednek vagy sem?
2019. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Intézkednek, mert parhuzamosan velem egy idősebb nő is "parázott" nekik..
2019. aug. 30. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémád sose legyen az életben.
2020. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!