Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » El fog jönni az az idő, hogy...

El fog jönni az az idő, hogy diszkalkuliásként rendőr lehetek?

Figyelt kérdés

Közlekedési rendőr szeretnék lenni, igen tudom, hogy nem abból áll, hogy traffizzak meg büntit osztogassak..


Nos, végig nyálaztam a feltételeket, és írták, hogy lényegében ha nincs matekból érettségim akkor nem jelentkezhetek, nekem meg azért nincs mert diszkalkuliás vagyok.


De egyre kevesebb a rendőr, le is szerelnek sokan, pl. helybe 30 rendőr helyett csak 12 van néha.


Ha kevesen lesznek akkor minden hülét fel fognak venni, azt mondják az okosok, akkor nekem is lenne esélyem?


2019. szept. 8. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de minek lennél ott, ha mindenki elmenekül?
2019. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első és legfontosabb, mert nem akarok a versenyszférába dolgozni, ha dolgozok akkor legyen értelme és ne azért dolgozzak, hogy új autója legyen a főnöknek hanem, hogy a büntető fékező meg legyen büntetve pl. És szeretem a rendet, dolgoztam cégnél, ott az volt, hogy hogyan húzzuk az időt, ott meg még időhúzás közben is lehet esemény.
2019. szept. 8. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
"Megvan a büntető fékező! RJK-383. Vagyis 388. Illetve 833. Tököm tudja, fekete Audi!" Naív vagy, ha azt hiszed, a rendőr elkapja a rosszakat, és jobb lesz a világ. A rendőr azt csinálja, amit a főnök mond. A főnök meg beültet trafizni, mert az hozza a legtöbb pénzt, és nem is kopik a rendőrkocsi.
2019. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem SNI-s vagyok, simán BTM és akkor még járt erre mentesítés, hidd el, számokat ki tudok olvasni meg telefonszámokat.


Mindegy, hagyjuk.. majd eldől.

2019. szept. 8. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet akármekkora létszámhiány, belőled sosem lesz rendőr.
2019. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az eü. alkalmassági rendeletből:

"Kizáró okként szerepelnek a különböző beszéd és írászavarok, beszédhibák pl. dadogás, pöszeség, raccsolás, hadarás, dislexia, disgráfia stb."

2019. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!