Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz az a régi legenda, hogy...

Igaz az a régi legenda, hogy a romákat és a menő verdásokat ritkábban igazoltatják?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 16:08
 1/10 anonim válasza:
66%
Inkább gyakrabban. Autóalkatrész gyárban dolgozom, kifelé menet mindig szúrópróba szerűen megfémdetektoroznak néhány embert. 98%-ban roma férfiak az ilyen személyek.
2019. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Még most is félnek a rendőrök olyanokat igazoltatni akik náluk erősebbek és többen vannak. Nem hiszem hogy régebben ez másképp volt. A nagyon izmos nagydarab férfiakat hiába igazoltatják a rendőrök, betöri az orrukat és nem bírják lefogni, megbilincselni, a gumibotot kitépik a kezükből. A pisztolyt pedig nem vehetik elő, csak akkor, ha az egyik rendőrt már félholtra verték.
2019. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

[link]


[link]


Sajnos az ilyenek gyakoriak.

2019. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Én 20 éve tekerem a bringát forgalomban.


Fiatalabb koromban mindig menő, jól kinéző, drága biciklikkel nyomtam. Igazoltattak is rendszeresen!


Kipróbáltam valamit:


Fogtam egy '67-es gyártású versenybringát ami már kicsit ütött-kopott. Felszereltem technikailag full-extrára hogy menni is tudjak vele, de a kinézetét meghagytam.


Ennek lassan 10-éve, és azóta EGYSZER igazoltattak!

2019. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendőrök is emberek, féltik a munkájukat vagy a testi épségüket, ukrán rendszámos G-s mercit soha egyetlen mezei rendőrjárőr nem fog igazoltatni.
2019. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez a történet már ott bukik hogy a cigányok nem dolgoznak.
2019. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nagyon művelt és tájékozott lehetsz ha azt hiszed soha egy cigány se dolgozott.



[link]



Nézd csak meg ezt a videót, kiváncsi vagyok kiszúrod-e a lényeget a 2, 5.perc környéke után.


(Hogy nehogy megfájduljon a kis fejecskéd segítek: a cigány tv riportert kell figyelni,aki nyilatkozik a riportja kapcsán).

2019. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Megmondta az egyik rendőrkapitány is, hogy van akit nem cseszegetünk, például a kórház igazgatót. A menő verdákat még inkább el kell kerülni mert ki tudja kinek a spanja ül benne aztán a végén még fenyítés lesz meg jutalom megvonás.
2019. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Igazoltatás előtt nem tudja a rendőr, hogy ki ül benne. A "menő" verdásokat inkább hamarabb ellenőrzik, mert ott hamarabb találnak esetleg be nem jegyzett átalakításokat.

Már nem igazán lehet látni olyat, hogy a rendőrök kint állnak, és várnak ellenőrizendő autókat. Jobbára már biztosra mennek amikor megállítanak autókat.

2019. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Quatermain ***** válasza:
Igazából embere válogatja meg helyileg hol van ez, van az a véglet hogy fenti utasításra ezt meg azt a rendszámú és típusú autót nem szabad, de mást meg igen. A másik viszont az, hogy bárkit megállítanak szúrópróbaszerűen vagy akkor ha szabálytalanságot vettek nála észre és meg is büntetik ha úgy van, származástól, anyagi helyzettől függetlenül. Az utóbbi ritkább.
2019. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!