Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a rendőrökről?

Mit gondoltok a rendőrökről?

Figyelt kérdés

Pozitív, negatív tapasztalat egyaránt érdekel!

Előre bocsátva annyi, hogy nem provokatív a kérdés, csak kíváncsi vagyok ki hogy látja őket!

És, ha kérhetem, csak kulturáltan véleményezzük őket!



2019. szept. 19. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Semmi pozitívat. Manapság a rendőr csak akkor rendőr, ha bírságolni kell, a bűnözőkkel szemben egyáltalán nem lépnek fel (vagy maguk is korruptak), de a vasúti átjárónál nagyon tudnak trafizni ám.
2019. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
34%
Nincsen velük semmi baj az égadta egy világon. A magyar rendőrség jóval intelligensebben, szakszerűbben jár el mint sok más országokban. Egyedül amit nekik kellene kezdeményezni valamiképpen a törvényhozásnál az az, hogy csakis nagyon kirívó esetben kelljen közreműködniük a pszichiátriai kényszerbeszállításoknál, sőt többször kellene ilyen esetben inkább az ú.n. betegnek vélt emberek mellé állni, mert a beszállítások sokszor nem megalapozottak és jogtalanok is.
2019. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nemigen volt kapcsolatom velük.

Vagyis még sosem bírságoltak meg, ill. bűncselekményt sem követtek el ellenem, tehát amiatt sem kellett hívnom őket.

Rokonomhoz törtek már be. Sajnos, úgy látszik, betörésnél csak egyetlen ok miatt érdemes rendőrt hívni: ui. a lakásbiztosító csak ebben az esetben fizet. Egyébként semmi értelme: a tettest úgysem kapják el, de ez nem is érdeke a károsultnak, ui. akkor a biztosító nem fizet, hanem a bűnözőtől kéne polgári peres úton behajtani, ami természetesen képtelenség. Másrészt a nyomrögzítés úgy megy, hogy összekenik a falat, szőnyeget, mindent valami fekete porral, szóval utána lehet vinni a szőnyegeket tisztítóba, a fallal nem is tudom, mit lehet csinálni... Nálunk nem is mosható diszperzittel van festve, hanem meszelve.... Valószínűleg újra kéne meszeltetni ilyenkor.


Szóval ezek nem a rendőrök hibái, de az egész rendszer úgy van kitalálva, hogy akihez betörtek, az csak rosszul járjon utána is, és akkor járna legjobban, ha a rendőrök semmi érdemi munkát nem végeznének a betöréssel kapcsolatban.

2019. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Rájuk hatványozottan érvényes az a mentalitás, hogy csak annyit adnak bele a munkába amennyit szerintük a kapott fizetésükér. Inkább kerülik a konfliktust, nem nyomoznak, nem intézkednek. Ha a túloldalon van a tettes már nem megy át a zebrán.
2019. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Nincs velük bajom,de a kilakoltatásoknál visszataszító a viselkedésük. különben meg mit keresnek ott?
2019. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit gondolok a redőrökről, inkább nem írom le, mert azonnal kivágnának erről az oldalról.

Gondolhatjátok.

2019. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak igazoltatás miatt találkoztam velük, de ezek szerintem tudják hogy 100000/1 esetben mikor hagyom otthon a személyit. Mert eddig 2x találkoztam velük, és 2x pont nem volt nálam.

._.'


Bevittek, le ellenőrizték, mehetsz innen enyi.

Volt olyan hogy valami "gyanús" helyen várakoztam, odajöttek, kérdezgettek aztán leléptek.


De olyat is hallottam hogy 100k-ra megbüntettek valakit az igazolvány hiánya miatt, szóval nem lehet általánosítani.

2019. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően divat lett utálni őket, csak tudnám miért...Nem hobbiból állnak ki pl trafizni, ki van adva, meg kell csinálni. Egyébként meg pl ne hajts gyorsan és akkor talán nem büntetnek meg. Jah, hogy a szabályok betartása nem az erősséged? Akkor sorry.

Van olyan is persze, mikor semmit nem csinálsz és csesztetnek...és itt jön be a válaszom: Semmit...olyanok, mint bármelyik más embercsoport. A nagyrészük szerintem normális, de ha szerencsétlen vagy, összeakadhatsz bunkókkal is.

2019. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem divatból utálja őket, hanem mert eltartjuk őket az adóforintjainkból, ehhez képest a bűnözés 2012 óta megnégyszereződött.

Forrás? Zsaru magazin, a rendőrség tulajdon hetilapja.


Szánalom a köbön, hogy idehaza egy gyorshajtó nagyobb büntetést kap, mint egy többszörös visszaeső bankrabló, vagy gyilkos.

2019. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó! De, nagyon is divatból és ez a válaszodon is látszik.


"Szánalom a köbön, hogy idehaza egy gyorshajtó nagyobb büntetést kap, mint egy többszörös visszaeső bankrabló, vagy gyilkos." - Még gyorshajtásért nem tudom mikor kapott valaki utoljára 10-15 évet...Egyszerűen nem igaz az állításod!

2019. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!