Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök ilyenkor mit...

A rendőrök ilyenkor mit csinálnak bent a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 8 körűl mentem a barátomhoz és a rendőrkapitányság épülete előtt mentem el. Felűljáró mellett van a kapitányság, a felüljáró járdán ahogy mentem, beláttam, mert nem volt sötételő elhúzva, bent égett a villany, mert már fél 8-kor sötét volt.


Ahogy láttam, járőrök ültek bent egyik beszélgetett a másikkal, a másik a telefonját nyomkodta, közben nevetett, volt amelyik hátradőlve a székben nyújtózkodott. Volt egy civilruhás gondolom nyomozó, az pedig egy dobozszerűséget vitt oda az egyik rendőrnek és odaadta.


Tudom nem szép dolog valahová benézni de nem is szabályszegő. Csak kíváncsi voltam, hogy a rendőrség mit csinál amikor nincs bejelentés és ben vannak éppen.


Ilyenkor ők lényegében mit csinálnak?

Készenlétben vannak és, ha jön bejelentés mennek vagy épp szünet volt nekik? Mi a munkaköri leírásuk az ilyen rendőröknek?



2019. szept. 19. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lazítottak szolgálat után, a 12/24-eseknek 19 órakor a váltás. (07-19 és 19-07 óra)
2019. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honann tudod hogy járőrök ültek bent? Ez valahol fel van tüntetve?
2019. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!