Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy lehet ebből,...

Rendőrségi ügy lehet ebből, hogy egy ilyen rajzot tettem ki?

Figyelt kérdés

Egyszer egyetemen a könyvtárból eltűnt egy laptop és én lettem gyanús, pedig nem én hoztam el, de a biztonsági őrök megmondták, hogy nem mehetek be többet az egyetemre. Tegnap rajzoltam egy A/4 es lapra tollal egy kiflialakú holdacskát szemet, szájat, és orrot is neki, hogy mosolyog a holdacska. A lap aljára odaírtam a nevem, és hogy ezt a rajzot küldöm a biztonságiőröknek és ezzel a rajzzal azt üzenem, hogy a 4. emeleten kifestettek, és hogy szép lett. Valamint amikor tettem ki a bejárati ajtóra megnéztem mennyi az idő és ráirtam a pontos időt a papírra, hogy ekkor tettem ki. Ezt azért irtam rá, mert az ajtót kamera figyeli és, gondolom visszanézik, látják, hogy én tettem oda. Ezt követően beleintettem a kamerába és mutattam a pappirra, hogy kiragasztottam az ajtóra és mentem. Tudtam, hogy este 9 kor zár az egyetem és 9 előtt jön a biztonságiőr zárni az ajtót, ezért kintről meszebb egy fa mögűl néztem, hogy leszedi-e. Majd jött is zárni és láttam, hogy leszedte és kijött az utcára, két oldalra szétnézett, gondolom, hogy nem e vagyok ott, ezt követően bezárta az ajtót és bement. Ez a hátsó ajtó, nem a főbejárat ahol ők vannak. Gondolom ment és megmutatta a rajzot a másik két biztonságiőrnek, hogy milyen dedós dolgot csináltam.


Bocsánat a hosszú szövegért, de azért vagyok ilyen hosszú, hogy értsétek részletesen a kérdést.


Először is szerintem nem követem el törvénybe ütköző valamint szabályszegő dolgot, mert kitiltva az egyetemről nem vagyok, ezt csak a biztonsági őrök mondták, hogy oda ne menjek, kerüljem az épületet, szóval kitiltva nem vagyok. Másodszor szerintem bűncselekményt nem csináltam, mert az, hogy kiraktam egy rajzot..., nem fenyegető szöveget irtam én oda.


Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok gyerek, de milyen gyerekes dolgot csináltam, ezt csak azért tettem, hogy a vagyonőröknek jobb kedvük legyen és vissza szeretném magam engedtetni a vagyonőrökkel az egyetemre.


Szöval ezzel nem tettem rosszat, de testvérem azt mondta, hogy mivan ha feljelentenek a rendőrségen?


Azért kérdezem itt a rendőrség kategóriában, hogy ebből lehet rendőrségi ügy, hogy kitettem egy ilyen rajzot?



2019. szept. 29. 18:10
 1/4 szántóvető ***** válasza:
52%
nem,de majd elkapnak és jól megdolgoznak mikor senki nem látja.azután nem fogsz többet rajzolni.
2019. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek neked komoly pszichés problémáid? Mert ez a szöveg elég bizarr. Fordulj pszichológushoz.
2019. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Na jól van én mára kész vagyok
2019. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulázz bele egy papirzacsiba, gyújtsd meg az ajtaja előtt és csöngess be.
2019. szept. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!