Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha többen rám jönnek, és...

Hogyha többen rám jönnek, és önvédelemből kórházi ágyba verem őket, mit kapok érte? 20F

Figyelt kérdés
Egy barátomat több punk jellegű hülyegyerek meg akarná verni. A gond az, hogy többen, ráadásul egy lanyt. Én még ma el utazom hozzá és ott leszek egy hónapig, távolról is tudok dolgozni, így megnézhetem én is ezeket a kis szrháziakat. Mit kapnék azért, ha esetleg önvédelemből agyhelyen verném őket?
2019. szept. 30. 08:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
61%
Börtönt.
2019. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha a túlerő egyértelmű, akkor a jogos védelmi helyzet is.


Egy jó tanács! A punk p'csákkal csak óvatosan!

Sokszor hülyébbek mint a bakjuk. Ne tévesszen meg hogy csaj, mert rábaxol! :D

Ezek nem karmolni fognak meg hajat húzni! Olyan állast kapsz, hogy a korházban térsz észhez!

2019. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

#2 vagyok:


Egyébként meg azt tanácsolom, hogy hagyd a p'csába őket.


Keresik a balhét, és minél anti-szociálisabban viselkedhetnek, annál büszkébbek magukra!


A következmények qrvára nem érdeklik őket, sőt, minél nagyobb és pusztítóbb balhét tudnak kirobbantani, annál boldogabbak.


Egy punk minél veszélyesebb provokációt csinál, annál faxább gyerek a többiek szemében! Ha egyenesen öngyilkos akcióba kezd amiből élve kikerül, akkor ő lesz az Isten a többiek szemében!


Igen, valamikor réges-régen én is az voltam! :D

2019. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oh, a csaj nem az, csak azok a férgek. :D
2019. szept. 30. 11:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne-ne-ne!

Csak ezt ne!


A punkok alapvetően empatikus emberek, a saját bandájuktól nem sajnálnak semmit!


A csajszi közös.

2019. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:


Legalábbis ha rendszeresen velük lóg, akkor igen nagy a valószínűsége. Mivel az ő köreikben nem probléma ha rámozdulnak egy másik csajára, ezért ez szinte biztos.

2019. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyetlen normális csaj sem nyelné be hosszabb távon, hogy a fél banda meg akarja dugni,(vagy az egész:D), és a bakja nem érti hogy miért nem engedi?
2019. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lol, másodjára írom, hogy nem voltak jóban, nem voltak barátok, sosem beszéltek, akkor mi a fszról dumálsz? xD most szeptember elejeben kerult oda, mi a fsz xD
2019. szept. 30. 13:22
 9/16 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem te több embert nem fogsz kórházra verni. Esetleg azok téged. Már a kérdésen is látszik hogy sok esélyed nem lenne.
2019. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hogyha ezt vontad le belőle, csak gratulálni tudok :D
2019. okt. 1. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!