Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek az enyingi késelő...

Szerintetek az enyingi késelő cigánybanda megkapja méltó büntetését a bíróságon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Méltő csak a kivégzés lenne.
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Méltó csak a kivégzés lenne.
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
jaj istenem, hogy az embereket mennyire lehet etetni ......
2010. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem...
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapnák meg a büntetésüket, ha szép sorban fel lennének akasztva az út mentén. Talán lenne egy kis elrettentő ereje. De amíg az adófizetők pénzéből gyúrják ki magukat a sitten és ott is királyoknak érzik magukat, addig nem lesz senki elégedett és nem fogja biztonságban érezni magát.
2010. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:

házi őrizetet kapnak, mint a több embert megölő gengszterek általában.

Amcsiban egy maffiozót bevágnak a többi közé a börtönbe.

Itt háziőrizetet kap. ÉS valaki magyarázza meg miért?

HA egy ember rabol, börtönbe kerül.

Ha egy ember rabol, öl, prostikat futta, védelmi pénzt szed, tiltott szerencsejátékokkal foglalkozik, zsarol és mindezt szervezetten, az csak szobafogságot.

(mint a zsidó tasnádi, vagy a cigó magyar róbert)

2010. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Én megmondom öszintén nem sajnálom azt a szőröstalpu románt ameiket leszurták...
2010. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 clint ***** válasza:
84%
akkor kivánom, hogy beléd is álljon kés, de maradj életben, tolószékben, te nyomoronc kis cigány.
2010. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Apád a cigány az a cigány..... de miért baj az ha nem sajnálok valakit? akkor már egyből cigány vagyok haggyuk már el te kis náczi
2010. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem kapják meg. Sajnos a saját börünkön tapasztaltuk, hogy a törvények, no meg a bírók védik a cigányokat!


Egy cigány család lakott a szomszédunkba, se éjjelünk, se nappalunk nem volt tőlük.


Hogy csak a javát említsem: 2 esetben könnyű testi sértés, 2 esetben garázdaság, folytatólagosan elkövetett becsületsértés, veszélyes fenyegetés....stb után enyhítő körülményként értékelte a bíró a gyerekeiket!!!??? megúszták egy bírói iegyelmeztetésel.

2010. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!