Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan vàlaszadò, aki...

Van olyan vàlaszadò, aki tudja hogyan kell feljelenteni valakit?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy az egyik vas megyei helyi jàratàra szàlltam fel,és teljesen kikelve magàbòl a söfõr elkezdett ordítani csak azért mert telefon volt a kezemben amin nem beszéltem.

Én pedig szòvà tettem hogy vezetés közben tilos a söfõrnek telefonàlnia,sms-t írnia és menetközben közvetlen a fülke mellett egész üt alatt beszélgetni.

Természetesen õ nem szokott ilyet csinàlni.Amikor utaztam,ugyan olyan felelõtlenséggel folytatja az utat.

Ha nem ülsz le,kidoblak a buszbòl,belekötött a bérletembe,de mutattam,hogy érvényes.Felelõtlen munkavégzésért és jogtalan ordìbàlàsért akarom feljelenteni.

Mi a teendõ ilyenkor?


2019. nov. 7. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Obi, használd az Erőt!
2019. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál arról a hatósági csoportról, hogy "Rendőrség"?
2019. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyíték nélkül nem mész sokra.
2019. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A rendőrségen ezzel körberöhögnek téged.

Ha mindenképp tovább akarod vinni a dolgot, akkor keresd meg a társaságot, ahol dolgozik és ott tegyél panaszt.

2019. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

1. Felszállsz, kezedben telefonnal. Kapcsold be a hangrögzítést.

2. Végighallgatod, ahogy a sofőr újra üvöltözik veled. Te ne veszekedj, csak nyugodtan, udvariasan válaszolj ("Uram, kérem ne beszéljen így velem, nyugodjon meg")

A háttérben hallatszani fog a "menethang" is, ergo világos, hogy veled beszélget. Erre is tehetsz utalást (Uram, nem beszélgethetek önnel menet közben, kérem hagyja abba)

3. Ha tudsz, készíts róla felvételt, ahogy menet közben telefonál. Videót, látszódjon hogy mozgásban van a busz.

4. Besétálsz a rendőrségre, hogy feljelentést szeretnél tenni. Ott majd eligazítanak.

2019. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, szerintem jobban jársz ha a feletteseinél teszel panaszt.
2019. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értékes vàlaszokat.

Elsòként a panasszal élek aztàn hal kell,folytatòdik a hangfelvevõs jàték.

Tényleg köszönöm!

2019. nov. 7. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
5: A másik fél beleegyézése nélkül készített hangfelvétel jogszabályokba ütközik, és nem tekinthető bizonyítéknak.
2019. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!