Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Ezek után mik a jogi lehetőségeim?

Sziasztok sajnos tegnap reggel 9 óra körül sikerült előre utalnom 153.000 forintot Méri Péternek. A szövege nagyon meggyőző volt sajnos. Telefon számomat letiltotta, többször is próbáltam hívni. Üzeneteimre nem válaszol Jofogáson. Kicsit utána kerestem ennek a névnek, elfogatóparancs van ellene, Facebook-on szintén fent van ahogy Viber-en is. A banki átutalás megvan. Ahogy a számlaszáma is. Nem tudom most ezek után mik a lehetőségeim, hogyan tudnám a pénzemet vissza kapni.

Hírdetés - [link]

Telefonszáma - 06 20 596 1856 Ezen a számon van fent Viberen.

Facebook - [link] Sajnos itt is letiltott.

Police.hu - [link]

Számlaszáma - 11600006 -00000000 -85075283

Keress kérdéseket hasonló témákban: csalás, csaló, pénz, bank, Police, rendőrség, elfogatóparancs, Facebook, Viber, forint

nov. 9. 11:03  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Jófogás-nak és otp-nek már küldtem üzenetet még nem válaszoltak.

# 1/3Időpont nov. 9. 11:09 Privát üzenet
panteranegra nevű felhasználó válasza:

Menj be a bankodba és kérdezd meg nem e lehet visszavonni az utalást

# 2/3Időpont nov. 9. 18:55 Privát üzenet
Mindenképpen menj be a bankodhoz, és érdeklődd meg az utalás-visszavonás lehetőségét. Én tennék egy feljelentést is az említett személy ellen, mivel csalást követett el ellened is. Más egyebet nem hiszem, hogy tudnál csinálni sajnos. Ez egy elég elcseszett helyet, máskor mindenképpen légy körültekintőbb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 19:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen jogi lehetőségeim vannak, ha sem a Telekom sem az Intrum nem korrekt velem?
Milyen jogi lehetőségeim lettek volna ha megtörtént volna a baj?
Nemzetközi jogi érdeklődéssel, joghallgatóként hol lehet érdemes gyakornoki pozíciót betölteni? Egyáltalán mik a lehetőségeim?
Felnőttkorúként milyen jogi lehetőségeim vannak a túl-közeli rokonaimmal szemben?
Ha elégedetlen vagyok az IKEA összeszerelő csapat munkájával és az IKEA tervező szolgáltatásával, mit érdemes összeszednem, mivel érdemes odaállítani hozzájuk a reklamációhoz?...
Alig-alig fizető bérlővel szemben milyen jogi lehetőségeim vannak?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!