Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik rendőr jár kék ingben?

Melyik rendőr jár kék ingben?

Figyelt kérdés

lehet elfogtok átkozni meg leszolni,de rendőr szeretnék lenni,és én szeretek ingben lenni,viszont ugy tudom hogy csak a tiszt van ingben.de ha én járőr vagyok nem lehet lebeszélni a feletessel hogy ne gyakorlóban hanem ingben járörözzek?

válaszotokat köszönöm.



2019. nov. 9. 19:41
 1/7 anonim válasza:

1. Nem csak a tisztek viselhetnek inget.

2. Ez nem kívánságműsor!

2019. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Tanulj meg helyesen írni!

2. Először végezd el az általánost!!

3. Ahoz hogy ingben legyél nem kell rendőrnek lenned....

4. Minden rendőr ingben van.. Van nekik fehér és kék színű ing.. Csak van még nyári - őszi - téli - eső öltözet rendszeresítve..

5. Soha nem leszel rendőr, de még rendőrségi takarító sem!

Merem remélni hogy 4.-5. osztályos lehetsz! Ha pedig nem akkor keress fel egy pszichológust! Nem vagy tiszta mentálisan.

2019. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!azt hittem kedvesebb emberekhez lesz szerencsém de ez mind titeket minősit.az ember információcserével tanul,illetve informálódik.én kérek elnézést hogy felmertem tenni a kérdést.ahoz képest mindenki avval vág fel hogy a helyes irás meg stb.nem értem miért kell akkor kommentelni?azért mert kiirod hogy tanulj meg irni,te leszel itt a jani a hegyről?köszönöm szépen a válaszokat.én szépen kérdeztem,a válaszok már feleannyiból voltak kedvessek.
2019. nov. 9. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy legyél te rendőr apám hogy megkereslek a nyakkendő nélküli kék inged alapján! :-D
2019. nov. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Ahoz hogy rendőr legyél tanulj meg helyesen írni! Nem tudsz helyesen írni..

2019. nov. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a fegyveres szerveknél, pl. Honvédség, Rendőrség parancsutasításos rendszer él. Vagyis megkapod az utasítást és azt végrehajtod, és nem ülsz le megbeszélni azt a parancsnokoddal. A fegyveres szervekhez történő csatlakozás talán legkritikusabb feltétele ez, hogy ezt képes vagy elfogadni. Vagy úgy is megfogalmazható, hogy ezeken a cégeken belül diktatúra van, és nem demokrácia.

A katonai törvénykezésről nem is beszélve, ami egy civil munkahelyen esetleg egy letolást ér (vagy azt sem) az a fegyveres szerveknél érhet akár bíróság elé állást is. Szóval komoly eltökéltség kell ezekhez a szakmákhoz, ami túlmutat az inges divatozáson.

2019. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm szépen a válaszodat.Akik pedig a helyesirással foglalkoznak azokról a véleményemet meg sem nyilvánitom.köszönöm szépen.De komolyan,most hogy leirjátok hogy tanulj meg helyessen irni avval ti mit értek el?ilyenkor vidámabb lesz a napotok vagy mi?nem értem,mit kell mással foglalkozni amikor nem azt a kérdést tettem fel hogy szerintetek helyessen irok?kérdésre kell válaszolni.akik pedig rendes választ adtak azoknak köszönöm szépen ment a zöld kéz :D
2019. nov. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!