Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr haver ki tudja nyomozni...

Rendőr haver ki tudja nyomozni sutyiban, hogy kihez tartozik egy telefonszám? Vagy nem ilyen egyszerű.

Figyelt kérdés

Szóval baráti alapon kinyomozza neki. Sajnos remgeteg ilyen van, velem olyan volt már, hogy kiadták a tiltásom ellenére a havernak, hogy én voltam a bejelentő...


A bűnöm az volt, hogy nem mentem el a randira, utána zaklatott... Lakcímemet, teljes nevemet sem tudta, 70 km-re lakunk, csak a számomat. Képe sem volt rólam.


2019. nov. 12. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyre több olyan kérdést látok ezen az oldalon, ahol állítólag mindenféle titkos vagy kevésbé titkos szervezetek szaglásznak teljesen hétköznapi tizenévesek után, egyetlen keresztnévből, telefonszámból vagy egyébből visszakeresve minden létező személyes adatukat.

Drága gyerekek, nem kell az ördögöt a falra festeni. Senkinek sem kell nyomoznia utánatok. Minden adatot ti magatok adtok meg szíves örömest, mikor Facebookon, Instán, Twitteren, Snapchaten mindent mindenkivel ész nélkül megosztotok. Egyetlen telefonszámból és néhány, látszólag jelentéktelen kiegészítő információból (mert nem igaz, hogy úgy hívott randira, hogy csak a számodat tudta) némi kitartó keresgéléssel és a részletek ügyes összeillesztésével az internet szabadon elérhető tartományában ki lehet deríteni, hogy ki vagy te és hogyan lehet elérni téged. Még csak Sherlock Holmes tehetsége sem szükséges hozzá.

2019. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt kioktatsz, lassan 30 vagyok. Másrészt sehonnan máshonann nem tudta volna kideríteni...
2019. nov. 12. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Ehhez egy nyomozónak jelentős indok kéne hogy miért kéri ki a te adataid.


Nem úgy megy hogy beirja a gépbe hogy 0670 bla bla és már kapja az adataid majd kávézik egyet.


Minden lekérdezést ügyhöz kell kötni.


Ugyan az mint a szondázás. Megfújod és értéket fújsz nem lehet hogy jó csak 0.3 és itt laksz 2 utcára menjél Jóska haza mivel az alkoholteszter ezt rögzíti és mikor megnézik kérdezik hogy hoppá 2019.10.23-án itt a szondát ittas ember fújta meg hol a jelentés erről mi történt?


Ugyan ez nálad a gép rögzíti és kérdezik hogy itt miért kérdezte le Kiss Béla adatait? Milyen ügyben érintett?


Nem így tudta meg hidd el.

2019. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem teheti haveri alapon meg, ha megteszi akkor a Központi nyomozó főügyészségre kell fordulni, baja lehet belőle. Csak a munkahelyen teheti meg a rendőr és csak indokkal, ha eljárás indul.

Marha nagy ügyet kavarnék, ha velem tennék meg.


Egy büntetőjogos.

2019. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azok után, hogy itt a faluban kiadták a havernak baráti alapon, hogy én voltam a névtelen bejelentő, semmin sem lepődnék meg...
2019. nov. 12. 12:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Te vagy aki a motorozás kiskölyök miatt tett bejelentést?
2019. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én, azóta is zaklatnak...
2019. nov. 12. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor is el lett mondva hogy szinte biztos nem rendőr adta ki és most is.

Ha a kapott válaszokat nem hiszed el miért kérdezel? Egy rendőr se kockáztatná ilyennel az életet.

Hatalmas a lebukás esélye és szinte semmit nem nyer.

2019. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ő volt, még a szüleimnek se szóltam róla, a szobából telefonáltam, senki nem látta, hallotta, nem pletykáltam ki, nem láttál a gyerekek sem....


Együtt isznak, meg polgárőrködnek, dehogy nem. Ez tuti.

2019. nov. 12. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:

De megkockáztatná.

Kérdező! Nyomás a Központi nyomozó főügyészségre v ha nem pesti vagy levélben feljelenteni.

Pontosan megmondtam, hová menj.

Itt vagy még?

2019. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!