Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez a Gyárfás Tamás tényleg...

Ez a Gyárfás Tamás tényleg bűnös a bérgyilkos felbérlésében szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen másvalakire tippelek.

Egyvalakinek állt igazán érdekében hogy a VICO eltűnjön.


Annyit segítek, hogy rövid idő alatt igen sokat tudott fogyni! :)

2019. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sosem fog kikerülni. Ahogy a móri ügy sem, meg a körmendi sem. Azok sorsára jut. Az olajos rendőrtémákat már ne is említsem.
2019. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21 év alatt egyetlen egy név merült fel az ügyben: Gyárfás Tamásé. A dolog eléggé egyesélyes, ami persze nem azt jelenti, hogy végül el is fogják ítélni.
2019. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hangfelvétel van arról ahogyan felbérel a megölésére valakit.

Innentől lényegtelen hogy valójában amiatt ölték-e meg amit ő akkor mondott vagy hogy végül valójában az ő pénze fizette-e ki a gyilkost vagy valaki más is ott volt a dologban. Amíg azt a másikat meg nem találják, addig ő a felbujtó.

Ez kb. olyan hogy elvágod a fékvezetéket az anyósod kocsijában és utána karambolozik és meghal. Lehet hogy az apósod meg a kormányt babrálta meg és valójában miatta történt a baleset, fékezni nem is próbált - de ha bebizonyosodik hogy te elvágtad a féket, az apósodról meg nem derül ki semmi, akkor téged ültetnek le miatta.

2019. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Hangfelvétel van arról ahogyan felbérel a megölésére valakit.

Innentől lényegtelen hogy valójában amiatt ölték-e meg..."


Szerintem is ezt így kell nézni!

2019. nov. 13. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Hangfelvetel nem arról van hogy o azt mondja Portiknak hogy old meg Fenyot.


Hangfelvetel arrol van hogy az eset utan tizenx evvel Portik es Gyárfás beszelget, Portik utalgat a dologra, de Gyarfas konkretan soha nem mondja ki hogy koszi h elinteztetek nekem, en bereltelek fel vagy hasonló.


A hangfelvételek eleve jogellenesen kerultek rögzítésre, egy cimeres gyilkos es bunozo altal.



Ettol meg lehet igaz a dolog, de nem tartom valószínűnek hogy elitelik.

2019. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csípem Gyárfást, de a Portik hangfelvételek legerősebb részében* sincs semmi olyan, hogy ő elismerte volna azt, hogy Fenyő meggyilkolására adott megbízást, azaz ez nem kétséget kizáróan bizonyított tény, erre csak nagyon alapos gyanú lehet, ami gyakorlatilag bizonyíthatatlan.

"A kétséget kizáróan nem bizonyított tény nem értékelhető a terhelt terhére." [Be. 7. § (4) bekezdés]


*Legerősebb része:

"Gyárfás: …én úgy emlékszem erre a történetre, hogy elmondtam, tapasztaltad, hogy engem ütnek-vágnak.

Portik: Megoldottam a te problémádat, kerestél 8 milliárd forintot ezen az ügyön, azóta boldogan élsz.

Gyárfás: …azóta boldogan élek.

Portik: …pénzre lehet fordítani, hogyha az ember megmarad? Ha megmaradt volna az ember, akkor te nem maradsz meg.

Gyárfás: Ez az ember engem kiszúrt, és ütött-vágott.


Portik: …én kérdeztem: mi legyen az emberrel? Szétbasszuk? Erre te azt mondtad: igen. Te mondtad nekem, hogy el akarja venni tőled a tv-t, stb… Látszik rajtad, hogy nyugodt vagy.

Gyárfás: Mert te megoldottad.

Portik: Most mondod, hogy megoldottam. Még azt is mondtad, hogy van valami másik stáb, akit megbíztál."

Gyárfás: Közelített hozzám egy stáb…


forrás:

[link]

2019. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt még több:

[link]

2019. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút bűnös, nem nagyon értem miért nincs még börtönben amikor ilyen hangfelvételek kerültek elő,plusz Tasnádi Péter is kimondta hogy őt is felbérelte a gyilkossághoz. Mi kell még? Arról már ne is beszéljünk hogy amikor újságírók állítják meg a targyalások után miket hablatyol, hazudozik össze vissza... Szomorú hogy ennyi ideig elhúzodhat egy tárgyalás az egyértelmű bizonyítékok mellett és a végén nagy valószínűséggel nem kap majd semmit.
2021. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert ninca börtönben mert letette az ovadekot. Igy a jogeros iteletig szabadlabon vedekezhet.
2021. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!