Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez rendőr lehetett vagy csak...

Ez rendőr lehetett vagy csak vagánykodott az irattartóval?

Figyelt kérdés

Tegnap egy ajándékboltba vásároltam és előttem egy olyan 42 körüli derék kopasz farmerkabátos férfi, aki természetesen civilbe volt, előttem fizetett. Amikor az eladó mondta az összeget, elővett egy tízezrest és fizetett, de a pénzt egy fekete kis kihajthatós igazolványtartó tokból vette ki. Az igazolvány tokban volt egy plasztikkártyához hasonló világoskék vagy inkább halvány világoszöld igazolvány féle, nem láttam tisztán. Amikor becsukta a kis irattartót, azon volt egy rendőrségi logó.


Szerintetek ez a férfi valóban rendőr lehetett vagy lehet nem, csak vett egy ilyen igazolványtokot? Hogy ha pl fizet, előveszi, lássák az emberek és azzal vagánykodik, hogy azt higyjék, hogy rendőr?


Mert pl Debrecenben három boltról tudok, hogy árulnak rendőrlogós igazolványt amit bárki megvehet, na jó az egyik boltban ami vadász és fegyverbolt, ott csak rendőröknek adják ki, ha mutatja a valódi igazolványát.


Másik pedig az, hogy az a halvány-kékes zözd kártya más is lehetett.



2019. nov. 14. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Is, is.
2019. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de nem tudom hogy tegnap a boltban előtted fizető halvány világoszöld kártyás ember valódi rendőr volt-e, vagy sem. Te nem tudod véletlenül, hogy reggel a taxiban hagytam-e a sálam? Mert nincs meg.
2019. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha vagánykodó rendőr volt?
2019. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tes', de van egy csodalámpám, amiből előjön a Dzsinn, ha megdörzsölöm. Nekem már nincs három kívánságom, mert elhasználtam őket arra, hogy jót tegyek az emberekkel, ám ezért csóró maradtam. Nincs kedved megvenni hétszázezerért? Annyi pénzt kívánhatsz vele, amennyit csak akarsz!
2019. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Levikét lassan be kell utalni valahova...
2019. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ügyészasszony miért bánt engem mindig?

Csak jót mondok.

2019. nov. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!