Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség ezért simán...

A rendőrség ezért simán őrízetbe vehet, vagy ezért nem?

Figyelt kérdés

Voltam már kihallgatásokon és nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő és, ha esetleg netántalán-tán soha nem tudni, idézés érkezne, hogy "tanúként" kihallgatás céljából meg kell jelenni, akkor közelező a megjelenés.


Viszont, ha beérkeztem és a nyomozó(k) rám akar(nak) eröltetni valamit, hogy valljam be, én követtem el, tudják, terhelő bizonyíték van ellenem és picit felemelt határozott hangon megharcolnék az igazamért, hogy nem követtem el semmit és nem tudnak palinak nézni, mert bizony ezek mind csak taktika. Mondanám nekik, hogy ez mind trükk, csőbe-csabdába húzás próbálkozás, nincs ott semmi bizonyíték ez mind blöffölés ismerem minden fogásaikat és közölném, hogy a barátias viselkedés is nem azért van, mert ön egy ilyen barátkozós, hanem megpróbál a bizalmamba férkőzni amit sajnos elhisznek, bedőlnek, hogy jó helyen vannak nem lesz gond és kapnak azon, hogy elkezdenek szépen beszélni.magukra terhelőt. És ez mind csabda de engem nem tudnak csőbe húzni. Ezeket, ha határozottan elmondanám a nyomozónak, bosszúból őrízetbe vennének mert nagyképűsködőnek gondolna vagy ezért nem venne őrizetbe?


Ugyanis azt tudom, hogy bárkit őrizetbe vehetnek 72 órára indokolás nélkűl, amit még nehezen kibír az ember, de aztán szabadon engednék, mert az ügyész nem indítványozna letartóztatást és a bíróság sem, mert ennyiért nem tudnak letartóztatni valakit aki tanú és megmondta az igazat. De az őrizet sem lenne kellemes, ezért kérdezem.


Ugyanis ha elkövetek valamit, bevallom és akkor enyhe büntetést kapok, viszont ha nem követtem el nem hagyom magam.


Azért kérdezem, mert ha ilyen történne amit fentebb leirtam, akkor lehet óvatosan ,hogy is mondjam (harcolni) csak nem szabad tulzásba vinni, mert könnyen benttartanak 72 órára?


Vagy ezért, ennyiért nem?



2019. dec. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
tul sok filmet neztel
2019. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nézek se tévés se filmet én csak netezek és ez Magyarország a valóság.
2019. dec. 21. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

akkor elmeselem az en esetem a rendorseggel. egyik nap amikor eppen esett az eso, becsengettek nalam. amikor kinyitottam ket rendor allt ott es kerdeztek tolem hogy enyem-e az XYZ rendszamu auto. Mondtam hogy igen. Es aztan mondtak hogy a garazs ajtom nyitva van es van bent egy kutya, a szomszed hivta ki a rendorseget mert nyitva volt az ajto hogy nem e tortek fel. Na most a te verziod szerint a rendorok megprobalhattak volna ramverni hogy a kutyat en tartottam bezarva es le volt fogyva es beteg volt es allatkinzo vagyok.....


pedig csak egy kobor kutya volt aki elbujt az eso elol. a garazs ajtot nem jol zartam be es a szel kinyitotta a viharban.


ennyi

2019. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még alig kezdődött el a téli szünet, és már ennyire unatkozol otthon, kérdező? Miért nem a szüleidet kérdezed meg?

(Mi lesz vajon itt egy hét múlva?)

2019. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerinted iskolába járok 40 évesen? NEM.

Szerinted a szüleimmel lakom 40 évesen? NEM.


Én rendszeres kérdező vagyok és a családban nincs jogász akit megkérdezhetnék.

2019. dec. 22. 02:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük Levike.
2019. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ügyészasszony mit is köszön?

Bővebben kifejtené?


Én egy kérdést tettem fel mert a rendőrségi és jogi téma érdekel és amit tudni szeretnék választ várok a válaszolóktól.


De eddig nem mondanám, hogy hasznos lett volna ez a négy válasz és látatlanba nem is ismernek és azt hiszik iskolás vagyok. Pedig már régesrégen kijártam az iskolát.


Ön mivel jogász, adhatna normális választ, nem csak ennyit, hogy "Köszönjük Levike". Régóta ismerjük mi már itt egymást.

2019. dec. 23. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!