Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a 112-t hívtam, utána...

Ha a 112-t hívtam, utána hívhat a rendőr mobil számról? Kiadhatják a bejelentő nevét, számát harmadik félnek is?

Figyelt kérdés
Tanúja voltam, hogy 5 férfi ráront egy srácra a házában és sokkoló hangját hallottam. Hívtam a 112-t,azt mondták küldenek valakit. Előttem onnan, mert féltem. Utána hívott egy mobil szám, azt mondta rendos, itt van a ház előtt, menjek ki egyeztetni. Ki mentem, nem volt itt senki, de elment a ház előtt egy olyan autó, amiből az az 5 férfi kiszállt. Nagyon félek most.

2020. jan. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mert a 112 a központ. Ők továbbítják az aktuális kapitányságra. Onnab meg felhívhatnak és fel is szoktak.


Baleset esetén is felhív a rendőrség, de még a mentősök i.

2020. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik felnek nem adják ki. Adatvédelem. Ennél meg még jobban is oda figyelnek.
2020. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És elárulnád ezen belül ki a harmadik fél ?
2020. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem igazán értem mit szeretnél. Legyél tisztába a jelentéssel.
2020. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!