Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mi ez? Figyel a rendőrség...

Most mi ez? Figyel a rendőrség szerintetek vagy nem?

Figyelt kérdés
Évek óta tartó lopássorozat van a városban és nincs tettes, de rám gyanakszik a rendőrség, mert már kaptak rajta lopáson régebben és ugyan ilyen szituációval dolgozik a tolvaj akit 2011 óta nem sikerűl elkapni, pénzre utazik és valutákra. Sok bejelentőnek már mutatott a rendőrség rólam fotót, hogy ahol lopás volt, akkor láttak-e ilyen illetőt a környéken, valaki igent mondott valaki nemet, valaki bizonytalankodott. A rendőrség szerint én lehetek az, mert ugyanaz a módszer. Közbe pedig én tiszta vagyok. Egyszer igazoltattak, találtak is nálam 200 ezret, de az az én tulajdonom képezi. Ma eljött hozzám édesanyám és mondta, hogy a rendőrségről egy 35 körüli fiatalember felhívta és kérdezősködött rólam, mondta, hogy milyen egyedi módszerű lopások zajlanak a városban és tudják, hogy én vagyok az. Azt mondta anyukám, ha tényleg sáros vagyok álljak le, mert figyelnek. Mondtam.anyukámnak, hogy miről álljak le, nem vagyok bűnös lopássorozatban. Azt mondta anyukám, hogy elhiszi, de mondta a rendőr neki, hogy a rendőrség figyel engem. Szerintetek ez tényleg igaz? Szerintem kamuzik a rendőr, mert ha figyelnének, akkor nem tudatnák édesanyámmal, mert tudnák, hogy az édesanyám úgyis megmondja nekem és én vigyázok, ha tényleg bűnöznék. Ha valakit figyelnek, szerintem nem tudatják a hozzátartozókkal, hogy véletlen se jusson a fülébe, mert akkor jobban odafigyel. Ezért gyanús, hogy nem igaz szerintem ez. Szerintetek figyelnek vagy kamu? Még olyat is híreszteltek rólam, hogy Szombathelyen a egy busz kasszájából loptam pénzt, meg egy embertől valutát loptam Hévízen. Milyen vádolások vannak. Tiszta vagyok, de akkor sem akarom, hogy kémkedjenek utánam. Szerintetek igaz amit kérdezek vagy nem😏?

2020. febr. 5. 20:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen, ha a rendőrség azt állítja, hogy tudják, hogy én vagyok a bűnös, akkor már rég a Baracskai börtönben lennék. Mégis a rendőrségen telefonon azt mondták, hogy nincs eljárás ellenem, mert felhívtam őket, de azt viszont mondták tudják ki vagyok. Össze vissza hazudozik a rendőr édesanyámnak is.
2020. febr. 5. 20:29
 2/21 anonim ***** válasza:

Igaz.


Az én véleményem pedig az hogy bár qrva ügyes lehetsz, de attól még nem biztos hogy annyira okos is vagy mint hiszed! Ha csak EGYETLEN "buktád" lesz, rád verik az összes azonos elkövetési módú balhét is! Tudtad?

2020. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Nagy a csend, kolléga!


No komment?

2020. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Miért? Mit? Tiszta vagyok. Azt meg, ha valakit figyelnek nem közlik sztem a családtagokkal, mert magukkal tolnának ki, hogy megtudja, hogy figyelik. A figyelés nem arra szánt cél, hogy eszébe se jusson akit figyelnek, hogy figyelik és lehessen lecsapni rá? Mert, ha valakinek reklámozzák, hogy figyeljük a fiát, úgyis elmondja a hozzátartozója, és bukott a dolog, mert jobban vigyáz. Ki az a családtag aki nem közölné a fiával,lányával, öccsével, bátyjával, hogy "figyelnek a rendőrök".


Már mondtam, hogy nem én vagyok a tettes, de nem akarom, hogy figyeljenek, hogy néz az ki, ha valakit figyel a rendőrség?! Ma úgy jöttem el otthonról, hogy néztem minden felé, hogy nem-e figyel valaki, komolyan mint egy paranoiás. De nem is érdekel, nem vagyok sáros semmiben.

2020. febr. 5. 20:41
 5/21 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Én csak azt látom, hogy a jogos felháborodásnak beállított, már-már ártatlan laikusnak tűnő mondandóddal szemben egy túl választékos és intelligens megfogalmazás áll.

2020. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Bíró barátnőm tudna mesélni...

Az összes bűnöző - mikor már bionyítékok tömkelege van prezentálva, tanúk, minden - azt állítja, hogy ártatlan. :-D

2020. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is ez volt, a bátyámra fogták a dolgokat, ő nagyon rég úgy csinálta, hogy ha kirabolt vén szatyrokat vagy iskolásokat akkor megtaposta a fejüket, ez volt a módszere, ült 1 évet, tiszta lett, megjött az esze, hogy a műtárgyakba meg a kocsikba van a biznisz, aztán volt egy beás gyász aki ismerte a bátyám, nem volt nehéz jampi,és ugyan ezt csinálta, aztán a bátyám baxtatták. Hozzánk egyszer reggel 9-kor felkeltve bennünket jöttek a scicskák, eredményteleűl.
2020. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akit egyszer a mozdony füstje megcsapott... Az már füstös. Hát még ha többször...

A rendőrség elsősorban a korábbi hasonló elkövetők között keresi a bűnöst.

Egyszer csak megbukik.

2020. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el, mert kamu kérdésnek tűnik már ebből is:


"Ja és igen, ha a rendőrség azt állítja, hogy tudják, hogy én vagyok a bűnös"


A rendőrség sose állapít meg olyat, hogy ki a bűnös! Csak gyanúsított létezik!

A bűnösséget a bíróság mondja ki! Addig mindenki ártatlan és maximum gyanúsított lehett.

2020. febr. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Csak úgy ok nélkül nem gyanakodnak rád. De ne félj ha nem vagy hibás!:)

/Egy rendőr/

2020. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!