Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye hogy nekem van igazam?...

Ugye hogy nekem van igazam? Abban hogy nem tűrőm el a beszólásokat meg a kötekedést és vissza szólok a cigányoknak meg az ilyen egoista embereknek? 21/F

Figyelt kérdés

Amikor ő kezdték egyszer hogy csúfólnak hogy fogyi dadogós meg sárgalapos pedig nincs nekem olyanom.


Sajnos beszédhibám van és van bennem annyi hogy nem hagyom magam és ezért persze fenyegetnek hogy megölnek.



2020. febr. 8. 17:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszi hogy félek tőle pedig nem félek csak mindig csapatban vannak vagfy 2-3 an vagy 6an kb
2020. febr. 8. 17:34
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van nem szabad magát hagynia az embernek.
2020. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

"Ugye hogy nekem van igazam? Abban hogy nem tűrőm el a beszólásokat meg a kötekedést és vissza szólok a cigányoknak? "

Mondta egy közeli településen az egyik lakó ha jól emlékszem vagy 3 éve.

Aztán pár nappal később temették.

És ez sajnos nem vicc. Ellopták a fűnyíróját és átment hogy visszakövetelje. haza már nem ment.

2020. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de miért kik ők most komolyan? talán még a rendőrök is félnek vagy mi?
2020. febr. 8. 17:46
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Csóró senkik. De gyorsan elborul az agyuk aztán halálra vernek.
2020. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen. A rendőr sem megy, ha csak ketten vannak egy cigányrészre. Esetleg TEK-es csapattal.
2020. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Tanuld meg a démonidézést és töröltesd el őket a démonokkal a föld színéről! Spirituális lények felbújtását/felbérlését nem bünteti a törvény!
2020. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Aki hülye szenvedjen... és ezt mos nem a beszólogatókra értettem, szóval ha megéri, hogy esetleg jól meg is gyepálnak, akkor hajrá.
2020. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
21/f vagy és még most sem érted ez a gond ha párszor megkéselnek mert te tökös vagy majd rájössz. cigány azt csinál amit akar ez van
2020. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

illetve nem, csak nem érdekli, majd leüli. de rajtad az már nem segít

de másokkal se állj le veszekedni mondjuk egy kocsmában, szórakozó helyen

2020. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!