Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen információt adhat ki...

Milyen információt adhat ki egy körzeti megbízott?

Figyelt kérdés
Van a környékünkön egy fura pasas, rám volt állva tavaly, féltem tőle, folyton az erdőben lóg egyedül. Nem tudom mit akart tőlem, de magasröptű beszélgetésbe akart velem bonyolodni, a felét nem értettem amit mondd, és a tekintete félelemkeltő volt. Úgy nézett rám mint aki ott akar megölni, az az érzésem is lett. Amúgy intelligensnek néz ki. Akkor ilyedtem meg mégjobban, mikor rájöttem éjszaka is az erdőben bolyong. Azóta nem mertem kimenni futni/kirandulni egyáltalán. Ha felhívom a körzeti megbízottat, milyen információt adhat ki róla, persze ha tud?

2020. febr. 20. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Magán személyről nem adhat ki adatot. Ha elkövet egy bűncselekményt ellened még akkor is kérheti adatainak zártan kezelését. Tehát nem fogod megtudni hol lakik, mi az anyja neve, hanyas cipőt hord.


A falusi körzeti megbízottak kicsit másabbak. Ők jobban odafigyelnek az emberekre. Sokkal közvetlenebbek velük és mindenkit ismernek a területükön. Lehet ha előadod neki az dolgot akkor leül vele beszélni aztán leakasztja rólad.

2020. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!