Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy cigánylány és magyar...

Van egy cigánylány és magyar barátnője és mindig beszolnak nekem meg a barátnőmnek, de beszoltam ezért neki én is, de ők mindig meg fenyegetőznek nem mintha félnék de fel lehet őket jelenteni vagy inkább verjem meg őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

ne haragudj, értelmetlen kicsit a mondat ...


hogy van ez ???

2010. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
az értelmi szint az eget verdesi.
2010. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Verd meg őket! Állj a sarkadra, a törvény nem, fog megvédeni.
2010. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben en megvernem oket. De arra keszuljel fel, hogy utana az egesz familia rad fog szallni, ugyhogy nem art, ha vannak ismeroseid, akik megvedenek.
2010. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
És ha beszólnak, attól mi bajod lesz? Hamástnem csinálnak, csak a szájuk nagy, akkor hagyd rájuk, gyerekesek. Ha visszaszólsz, azzal csak lesüllyedsz az ő szintjükre, ha meg megvered őket, vagy valami, azzal meg még lejjebb süllyedsz.
2010. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Szólj vissza, de ne alpári stilusban, mint ők tették, hanem frappánsan, amire egyáltalán nem tudnak mit lépni. Ezzel nem alacsonyodsz le a szintjükre, viszont nem is hagyod magad. Ha viszont eldurvulna a helyzet, és beváltanák a fenyegetéseiket, akkor szedd össze az ismerőseidet, és tegyétek helyre őket. Sajnos az ilyen szintű embereknél sokszor ez az egyetlen megoldás.
2010. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Szólj vissza bátran!A cigánycsajjal azért vigyázz,nehogy hozza testvérkéit,nekik ebben az országban mindent lehet,tudod.....
2010. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Jól látom, hogy mindezt egy mondatban írtad le? :)


Amúgy cigót addig üsd, ameddig mozog. A magyar barátnőjét addig üsd, ameddig észhez nem tér.


Nem volt komoly a válaszom. Ne tegyél ilyet! Annyit kapnál érte, mint egy emberért. :)

2010. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
szerintem a kérdező is cigó! :D ezt nem vettétek észre? "és magyar barátnője " ---> ez arra is utalhat, hogy a kérdező nem "magyar"!
2010. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!