Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen tanút tanúval...

Rendőrségen tanút tanúval szoktak szembesíteni?

Figyelt kérdés

Van egy olyan nyomozati cselekmény, hogy szembesítés.


Szoktam járni kihallgatásra a Debreceni Rendőrkapitányságra, mint tanú. Legutóbb a nyomozó kérdezte, hogy felismerném-e azt az embert aki engem a helyszínen látott, feleltem -fel-. Gondolom nem véletlenűl kérdezte, szembesíteni akar.


Tanút tanúval szoktak szembesíteni vagy csak gyanusítottat és tanút?

A rendőr azt mondta, hogy szoktak bizony, ügyvéd azt mondta, hogy nem szoktat tanút tanúval, csak gyanusitottat tanúval.

A rendőr hazudott szerintetek?

Mert a rendőrök 90%-ban nem mondanak igazat, hogy felderítsenek egy dolgot az a cél. Ebben sem igazat mondott a rendőr?


A be 211 szakasz ír a szembesítésről, de azt nem rögzíti, hogy kit kivel szoktak szembesíteni csak azt, hogy ellentmondás feloldására van.



2020. febr. 25. 11:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát ezt komolyan mondom nem hiszem el...
2020. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nem értem miről beszélsz.

2020. febr. 25. 12:26
 3/18 A kérdező kommentje:

Bővebben kifejted?

Szembesítésről kérdeztem.

2020. febr. 25. 12:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen szoktak tanút tanúval, sőt ha több elkövető van, akkor a gyanúsítottat gyanúsítottal is lehet szembesiteni, ha kell és adottak a feltételek. Az ügyvéd rosszul tudja, helyedben lecserélném, ha ezt az alap dolgot nem tudja. Vagy te értetted félre, amit mondott.
2020. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válaszoló.


De nem kell lecserélni, nem ügyvédem csak ismerem, mert tegnap összefutottam vele, mikor mentem az egyetemre, az egyik kávézónál szállt be a kocsijába a feleségével és váltottunk pár szót. Nem véletlen ismerek ügyvédeket, mikor már többszőr voltam tanú a rendőrségen.

Az, hogy többszőr vagyok tanú azzal nincs gond, mert ismerek olyan biztonsági őrt, hogy majdnem hetente jár a rendőrségre mint tanú, mert az áruházban mindig elkapnak egy tolvajt és mint tanú, be szokták idézni őt is.


Viszont nem véletl3n tettem fel a kérdést, mert a nyomozó igent mondott, az ügyvéd pedig nemet.

Mi az igazság?

2020. febr. 25. 13:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Levi, az többször és nem "tőbbször", én komolyan meghúznám magamat a helyedben, te mi a jó francokat műveslz, de komolyan?
2020. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Semmi rosszat.


Ha rosszat művelnék, akkor nem tanú lennék, hanem valami más;)

2020. febr. 25. 18:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Voltál gyanúsított is, azt írtad. Azért ez nem normális akkor sem.
2020. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az Békéscsabán volt mag 2008 ban 1× itt Debrecenbe

A debreceni miatt pénzbüntetést kaptam a Csabait meg megszüntették.

Az, hogy sokszor meg tanú vagyok az nem gond, az nem jelent problémát.

2020. febr. 25. 20:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Magyarul minden pitiáner szarságnlá téged vesz elő a rendőrség? Vagy jelentgetsz folyton?
2020. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!