Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szolgálatban...

A rendőrök szolgálatban cigizhetnek?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor, hol hogy?

Csak puszta kíváncsiság



2020. febr. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk 40 méterre van a rendőrség épülete és gyakran látom hogy néhányan kimennek dohányozni akik nyilván szünetet tartanak. De olyat is láttam egy közeli bevásárló központba hogy rendőrök rendőrautóval leparkoltak bementek vásárolni, és amikor kimentek rágyújtottak a rendőrautó mellett. Nyilván így ha tartanak szünetet és nincs semmi egyéb teendőjük akkor dohányozhatnak. De nyilván ha dolog van tehát akár igazoltatás, vagy helyszínelés stb... akkor nyilván nem.
2020. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Városi kapitányságon voltam multhéten kihallgatáson és amikor odaérkeztem a rendőrséghez a nyomozó pont cigizett, köszönt is a nevemen és mondta, hogy mindjárt jön, addig jelentkezzek be. Bejelentkeztem, addigra jött is és hívott, hogy "jöjjön".


Amikor felvette a jegyzőkönyvet, nagyon hosszú volt és 10 perc alatt olvastam el, addig ő közölte, hogy menjek már egy kollégájához és ott olvassam ely addig ő lemegy cigizni, visszajön és ha elolvastam, aláírok.


Tehát válaszomból egyértelműen megállapítható, hogy igen cigizhetnek.

2020. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Levi, téged mi a francból tudnak hetente kihallgatni, komolyan érdekel, hogy mit csinálsz....


Meg állítólag te kaptal 6 centis nyomozati anyagot, mikor megszüntették az eljárást ellened. De ezzel egyidejüleg jogra jársz, de fogalmad sincs a jogról, meg februártól ügyvédnek is tanulsz.... Szerintem meg neked kellene ügyvéd, ha ez igaz...


Fogalmam sincs, hogy ez vagy kamu, vagy nem tudom, mibe keveredhetsz folyton, ja és nem vagy ügyvéd...

2020. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kamu.


Többszőr hallgattak ki "tanúként" így multhéten is, mindig közlik, hogy milyen ügyben. Általában lopás. Közölték, hogy pénz tűnt el. Mikor hol merre. Azért kíváncsiak rám , hogy mit tudok, mert már régen voltam büntetve pénzbüntetésre ilyen hasonlóért és gondolom, hogy ha hasonló eset van ,kíváncsiak rám is, hogy mit nyilatkozok, nem-e én voltam ami ki is derűl, hogy NEM. Ugyanis soha nem úgy hallgatnak ki mint gyanusitott, hanem mint tanú és utána sem gyanusitanak meg soha, kihallgattak aztán utána abban az ügyben többet nem, mindig így volt. Hogy megszüntetik vagy elkapták a tettest azt nem közlik. Tehát, hogy értsd, régen voltam büntetve egyszer ilyenért, és nemrég volt egy ügyem Békéscsabán, de nem lett belőle vádirat, mert megszűntették az eljárást, de az iratokat ami keletkezett akkor is megillet, ha megszűnik a gyanusitottal az ügy és a nyomozati iratokat leküldtèk postán. Nem 6 cm. Van az 8-10 cm. Nagy terjedelmű irat és olyan rendesek voltak, hogy madzaggal összefűzve küldték. Nos a leírtak alapján, persze, hogy a látókörükbe kerülök a rendőrségnek és idéznek, ha hasonló eset történik, de nyugodtan állok elébük, mert nem vagyok a tettes. Már ismernek néhányan. Legutóbb is elkezdett volna beszélgetni velem a nyomozó, kihallgatás előtt, de rászóltam, hogy nem beszélgetni jöttem, ne kezdje a taktikáját el, fölösleges, erre sértődötten mondta, hogy mondjam az adataimat, ő pedig közölte, hogy milyen ügyben hallgat ki. Aláirtam vagy 30 helyen meg mindig lap alján. Mindig kérek is másolatot.

Node mondom, biztonságiőr gyerek meg mindig jár majdnem minden hónapba a rendőrségre, mert mindig elkapnak egy tolvajt és mivel ők kapják el, feszt hívják tanúskodni.


Amíg tanú valaki, mindegy hogy százezerszer hívják nincs gond.


És emiatt miért is lehetetlen, hogy 40 éves fejjel levelezőn jogot tanúlhatnék?


Gondolom így érted.

2020. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2020. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! De a rendörnek senki nem fog szólni.
2020. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nade, ha a vonat, vwgy vasútállomáson vagy troli, busz, villamosmegállóban szolgálatban lévő rendőr cigizne ÉN szolnék neki.


Max leordítaná a fejem, hogy "Én rendőr vagyok...".

2020. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!