Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tőletek érdeklődött már...

Tőletek érdeklődött már rendőr az utazási céljaitokról?

Figyelt kérdés
Elvileg kijárási korlátozás van, de én még nem találkoztam ilyennel. (Szeged).

2020. ápr. 2. 11:22
1 2
 1/11 nemaRendőrség ***** válasza:
44%

Nem

Állítólag már kb 1000 embert meg is büntettek országszerte a kormány facebook oldala szerint

2020. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A rendszerváltás előtt hallottam már olyanról, aki hallott már olyanról, aki hallott már olyanról, hogy érdeklődtek az uticélja felől.
2020. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Tőlem kérdezte már: - Hová hová ilyen sietősen? 5000 forintos csekkért cserében megmondtam.
2020. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem, se otthon (nálam is Szeged) se "itthon" (ez Pécs). Meg most őszintén, szerintem akinek kicsi esze is van bemond valami hihetőt és ennyi. Hogy ellenőrzik például, hogy ki hol dolgozik vagy hová jár orvoshoz pl. ha én pécsiként Szegedre járok egy ritka endokrinológiai kórképpel, az ottani orvosomhoz, akkor azt hekusék, hogy ellenőrzik le, hogy igaz-e?

Sokkal valószínűbb, hogy például utcán partizókat, este Tesco parkolójában gyorsulási versenyeket rendezőket kaptak el így, mert ilyenekre amúgy is utaznak, és eggyel több ok, hogy joggal szét meg hazazavarják őket.

2020. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

El képzelhetőnek tartom a büntetést.

Olyan formába hogy megkérdezték az illetőt hogy hova megy és egy értelmes válasz vagy csak egy sima kamu szöveg miatt elkezdett okoskodni hogy mi közük hozzá őt nehogy már kivallasák stb stb.

Sok ember rendőri intézkedés és amúgy egyéb téren is saját magát sz*patja.

Egy 5 perces rutin ellenőrzés ahol semmi nem történne elkezd okoskodni direkt szívózik kötekedik ahol csak tud mert hát őt nehogy már megállítsa egy hatósági személy és megkell mutatni hogy ő a Jani gyerek de ezzel magát szivatja.

2020. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Állítólag már kb 1000 embert meg is büntettek országszerte a kormány facebook oldala szerint"


Kevés. 100 ezer is kevés lenne!

2020. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen(Budapest)
2020. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Mert? Milyen alapon büntetnének?

Lehet menni műkörmöshöz, vásárolni, sportolni.

Kb annyit ér a korlátozás nagyrésze mint a "kivéve célforgalom" tábla

2020. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.(Mondjuk nem is járok ki, csak az anyámat ellátni és kb. 10 naponta bevásárolni.)
2020. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8as válaszoló.

Az este 11kor kocsikázó közterületen söröző fiatalok? Mivel tudják indokolni ott a jelenlétüket? Éjfélkor mennek 4 kocsival a műkörmöshöz.

Téged délután kettőkor a kutya nem fog még büntetni de azért éjszaka is lehet embereket látni akik csak úgy lemennek mert már 2 napja nem találkoztak a spanokkal

2020. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!