Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan akit állították...

Van itt olyan akit állították már a napokban félre rendőrök, hogy kikérdezzék hova igyekszik?

Figyelt kérdés

Épp az imént láttam az M1-en, hogy rendőrök állítgatják félre a járókelőket, illetve autósokat érdeklődés szempontjából.

Viszont érdekes módon a mi településünkön (10 ezer fős kisváros), nemhogy igazoltatás nincs de még csak rendőrök sem mászkálnak az utakon.

Ezért érdekelne a kérdés, mert kíváncsi vagyok, hogy ez máshol is így megy e. Már nem mintha annyira szükséges volna az igazoltatás mert kb bárki azt mond amit akar, a rendőrség úgyse tudja bizonyítani, hogy hazudik. De érdeklődés szempontjából gondoltam felteszem a kérdést.

Köszönök szépen előre is minden választ :)



2020. ápr. 2. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint az M1-en mint tv csatorna, nem az autópályára értettem :DD
2020. ápr. 2. 22:15
 2/8 árokpart ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Szerintem a nagyobb városokban akarják kiszúrni, meggátolni , hogy ne alakuljon ki sehol csoportos összeverődés, beszélgetés, netán csoportokban szabadidős rendezvény, csoportos kirándulás. Ez érthető is szerintem és ezzel semmi baj nincsen ebben a helyzetben. Ha autóval mész vagy egyéb járművel bárhová senki nem foglalkozik veled , de még akkor sem ha az utcán egyedül vagy ketten mentek bárhova. Továbbá még a nagyobb bevásárlóközpontoknál ütközhetsz ellenőrzésbe, hogy a megadott időpontban vásárolsz e.
2020. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
91%
Az autópályákon, autóutakon meg pláne nem. Ugyanúgy megy a forgalom mint máskor .
2020. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A rendőrök a közlekedési szabályok megsértése miatt állítják félre az embereket.

De természetesen a kormánypárti propaganda tv az egészet előadja úgy, hogy a hatóságok az egészségünk védelme érdekébenm intézkednek.


Magyarország jobban teeljesít :D:DD

2020. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem még nem.

Késő este is járkálnak elvétve a rendőrautók, vannak baráti társagágok padokon beszélgetnek, hozzájuk sem szólt rendőr, pedig ott is elment egy rendőrautó láttam.

Én azt látom, hogy nem nagyon foglalkoznak ezzel a mi városunkban, pedig a miénk nem 10 ezer, hanem 210 ezer lakosú.

2020. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még engem sem, viszont a belvárosban szemtanúja voltam annak, hogy egy kisebb társaságot igazoltatnak (Székesfehérvár)
2020. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg Debrecenbe figyelnek a rendőrök a piacnál,hogy ki megy be
2020. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak a rendőrök? Én már napok óta nem látok annyit sem, mint a járvány előtt.
2020. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!