Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire buntetnek a karanten be...

Mire buntetnek a karanten be nem tartasa miatt? Elzaras vagy penzbuntetes?

Figyelt kérdés

14 nap kenyszerelzaras van a kulfoldrol nemeto, franciao, anglia hazaterok reszere

mig a sokkal fertozotteb hatarmenti ingazok ausztria/burgenland/karintia eseteben ettol eltekintenek


hozzateszem nem vagyok beteg es teszttel is rendelkezem ami senkit nem erdekel, valamint nemet ingazoi igazolassal is, amit szinten leszarnak,

visszafele viszont nemeto elfogadja es nem kell karantenba vonulnom


Ja es megegy gyongyszem az egyhazastartasban elok mehetnek, johetnek bevasarolni es barhova,

csak en vagyok bezarva,

tehat az intezkedsnek a szopatason kivul semmi ertelme NINCS!



#elmebaj #jogalap nelkuli elzaras #covid-hiszteria #totalis diktatura #totalis cnzura #aldemokracia felfuggesztese
2020. ápr. 10. 14:53
 1/2 Havasy Dániel válasza:
A magyar kormány Vityával minden intézkedést megtesznek, hogy ez egy biztonságos ország legyen. Azért nem fogadnak el papírt, mert azóta megbetegedhettél. Te elvileg most karanténban vagy, az, hogy a közeledben lévő emberektől nem zárkózol el egy szobába, az hiba. Ha jön egy ellenőrzés, mert jöhet, mivel regisztrált vagy, akkor emiatt ugyanúgy terhel a büntetés, ami pénzbírság, viszont hogy mennyi, azt nem tudom.
2020. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
miert kellene karantenba vonulni annak aki nem fertozott, es az hogy az egy haztartasban elokkel erintkezhet azt nem en talaltam ki hanem a rendelet szol igy
2020. ápr. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!