Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez hogy működik?

Ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Észrevettem a lakóhelyemen 1 rendőrautót,ami eddig nem volt,most nyilván a vírus miatt van.


A rendőrők,akik a vírus miatt vannak ott,azok megállíthatnak azért hogy ellenőrizzék az autómat,forgalmit,jogosítványt stb..



2020. ápr. 18. 22:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Gondolom beosztják ezeket az embereket hogy ti a vírus miatt járőröztök most akkor nincs joguk megállítani nem?


Mert ahhoz nincs engedélyük!

2020. ápr. 18. 22:01
 2/9 árokpart ***** válasza:
Ugye ezt nem gondolod komolyan? Közrendvédelembe beletartozik a közúti ellenőrzés is és a korlátozó intézkedések betartatása is.
2020. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit is akartál kérdezni?

A rendőrök azt teszik amit eddig is. Figyelnek hogy az emberek betartsák a szabályokat.

2020. ápr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kérdésem:

Ha azért vannak ott a rendőrők mert ellenőrizik az embereket a vírus miatt ez alatt azt értem, hogyha látnka csoportosulást,akkor figyelmeztetik őket


Na már most ha én elmegyek otthonról motorral,autóval egyedül,akkor megállíthatnak azért hogy ellenőrizzék a jogosítványomat,forgalmimat meg ilyenek


Mert én úgy gondolom, hogy kiadnak nekik egy utasítást,hogy 1. Csapat ebben a városba megy figyeli a csoportosulást.


Az 1. Csapat megállíthat autókat,szomdáztathat meg valakit,vagy ellenőrozheti a forgalmi?


Mert ugye nem adtak nekik utasítást erről.

De csinálhatnak ilyet?

2020. ápr. 19. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy bármikor megállíthatnak, nem csak a vírus idején?
2020. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem valószínű hogy megfognak..


Eddig nem volt egy rendőr se,most csak a vírus miatt vannak.


Egyébként a x városi polgárőrség elkérheti a forgalmit jogsit?

2020. ápr. 19. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor, ha rendőri utasítása van rá.
2020. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2020. ápr. 19. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak figyelnek, hogy az emberek betartsák a szabályokat.
2020. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!