Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr autót, hogyan...

Egy rendőr autót, hogyan lehet megállitani?

Figyelt kérdés
Ugy értem ,hogy ne legyen belöle esetleg nekem gondom.Egyik nap fontos lett volna de nem jött össze,rádudálni,integetni nekik meg nem mertem!Mindenképpen szeretnék beszélni velük ha látom legközelebb öket!És személyesen velük!Egy falú helyen lakunk.Hogyan állitsam meg őket?Fontos lenne tényleg!És kérlek ne irjátok azt menjek be a rendőrségre,én velük szeretnék személyesen beszélni!
2010. júl. 29. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leinted és kész. Úgyis megállnak. Vagy ha hiába integetsz nem látnak meg, dudálsz egyet és úgy integetsz. Ennyi. Az út közepére mégsem állhatsz ki és terelheted le őket az út szélére.
2010. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem fog megbüntetni ,mert rájuk dudáltam?Ketten szoktak lenni
2010. júl. 29. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen felemeled a kezedet és integetsz nekik,akár a kocsiból kinyújtott kézzel,még esetleg előtte rájuk villogsz a reflektorral,ha látod hogy szembe jön a rendőr autó.

Nem fognak lelőni:D..,megfognak állni és megkérdezik mi a bajod. Ők is ugyanolyan emberek mint te vagy én,és ha nem hülyeséggel traktálod őket(pl. mikor/és hol lesz traffipax? ),akkor biztosan segítenek is.

2010. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, mint az összes többi autót. Megnyomod a féket. :)
2010. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bazooka :D
2010. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha falun laksz tuti van állat macsak disznó tayúk na levágod elfogod a vért és berakod a hűttőbe amikor kell magadraöntöd felkapod a baltát és eléjük álsz ha nem álnak meg akkor már lefizették őket ne is próbálkozz tovább
2010. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dobj be egy gránátot:D
2010. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!