Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten áthajtott egy...

Budapesten áthajtott egy bicajos nő a piroson, ellenszegült az igazoltatásnak, hamis adatokat diktált be, rugdosódni kezdett. Miért a rendőröket cseszegetik az emberek, mert fellépnek az ilyen idióták ellen?

Figyelt kérdés
Szerintetek sajnálni kell azokat, akik így viszonyulnak a szabályokhoz, mint ez a kerékpáros?

2020. máj. 17. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Az intézkedő rendőr fellépése jogos volt
A kerékpáros viselkedése jogos volt
Az intézkedő rendőr fellépése nem volt indokolt
A kerékpáros felelőtlensége az egész
53 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%

"Miért a rendőröket cseszegetik az emberek, mert fellépnek az ilyen idióták ellen?" Ott voltál? Láttad mi történt? Annyit tudni, hogy a rendőrök megállították. Aztán annyit látni a videón, hogy egy drab npt két rendőr fog az autón, aki kiabál a fájdalomtól és érdekesen áll hátul a karja.

Nem tudni mi történt, csak annyit, hogy átment a piroson és állítólag ellenszegült.

Én nem tudom mi történt, mert nem voltam ott és nem cseszegeti tudtommal senki a rendőröket, bár eléggé fura, hogy egy nővel két férfi rendőr nem bír állítólag és miért nem tudnak két kart normálisan hátra"csavarni", hogy meg tudják bilincselni.

Röviden: nem tudni mi történt és senki nem cseszegeti a rendőröket. Lehet, hogy amiket te olvasol (fb vagy vmi blog egy ember véleményével) cseszegeti, de akkor mi a többesszám?

2020. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen korrekt volt az intézkedés.Az előzmény nem lett rögzítve sajnos.

Az biztos,hogy ok nélkül nem hasaltatnak senkit a gépháztetőre a város közepén tanuk előtt jogtalanul.A hiszti az megvolt intézkedés arányos.

2020. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Így kéne minden kerékpáros anarchisa ellen fellépni!


Kitüntetést érdemelnek a rendőrök!

2020. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Én a videón azt láttam, hogy fehér, vélhetően heteroszexuális férfiak, a kereszténységben persze nem lehetünk biztosak, kicsavarják egy nő kezét. Niedermüller Péter (DK) is megmondta már, hogy elítélendő az ellenzék részéről ez a csoport, szóval minden bizonnyal jogtalan volt az eljárás, és ha győz az ellenzék és Cseh Katka vagy Donáth Anna lesz a miniszterelnök, a hölgyek szabadon hajthatnak át a piroson és állhatnak ellen a rendőrségi intézkedéseknek. :D
2020. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%
Na, meséljen már az a két okos, aki nem ért egyet az első válasszal, hogy mi a problémája? Ezek szerint ők úgy gondolják, hogy a rendőrök voltak a hibásak.
2020. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha "normálisan"csavarják hátra a kezét egy ilyen magából kikelt sokkos embernek,lehetőséget adnak neki a támadásra,rugdosásra és abból még szarabbul jönne ki az intézkedés alá vont személy.

Egy piros áthajtásból könnyen lehet hivatalos személy elleni erőszak is.

2020. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

" rendőrök a nőt hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt a BRFK XI. kerületi Rendőrkapitányságra előállították és tájékoztatták az illetékes ügyészséget, továbbá feljelentést tettek ellene a tilos jelzésen való áthaladás szabályszegése miatt"

Hivatalos személy elleni erőszak után mit kelett volna tenni? Simogatni? 1 dolgot rontottak el szerintem hogy azonnal kocsiba kelett volna tenni.

1. Kicsit rá zárják az ajtót egyedül lenyugszik

2. Akkor nincs mit kamerázni hogy visít mint egy kismalac


De utólag könnyű okoskodni. 100%ban jogos az eljárás szerintem

2020. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Így van teljesen jogos.


Reméljük kap pár hónap letöltendőd és örökös kerékpározástól való eltiltást.


Ezeket a közveszélyes elemeket ki kell vonni a forgalomból!

2020. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

Mert Budapesten KariGeri hatalma óta 2 csoportnak vannak kiemelkedő jogai:

- A bicikliseknek

- A hajléktalanoknak

2020. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Micimacko67 ***** válasza:
64%

Utolso...valakiket meg kifelejtettel!

Gondolkozz egy kicsit...

2020. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!