Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik ha a rendörség...

Mi történik ha a rendörség felkeres, hogy előállitsanak én pedig fegyveresen ellenállok? ugy értem sikeresen. milyen sorrendben miket vetnek be ha mindig én nyerek, visszaverve a támadásokat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sima járőrnél csak pisztoly van, ha velük végeztél, jönnek a kommandósok gépkarabéllyal, géppisztollyal. Ott már te húznád a rövidebbet.
2020. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
és ha ott is nyerek utána mi jön?
2020. máj. 18. 20:30
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Utána felébredsz és észreveszed hogy bepisiltél. Az....
2020. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Utánna beküldenek egy fullos csajt,akinek mélyen a szemébe fogsz nézni,és kőszoborrá változól.

Majd a csajszi hanyatlök.

Azt tdzscisztüzs.

2020. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"és ha ott is nyerek utána mi jön?"

Az ápoló és raádadja a kényszerzubbonyt.

2020. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes!


Hasonlón már én is elmélkedtem, persze nem ilyen durván mint te.


A zsaruk be akarnának törni, de a megerősített, automata védelemmel ellátott nyílászárók miatt képtelenek lennének.

Mit csinálnának? Habzó szájjal követelnék hogy jöjjek ki? XD


Én meg addig lehúzom szépen a slozin, amit kell ...

2020. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 árokpart ***** válasza:
25%
Fegyverrel mi? Magyarországon a lakosságnál kint lévő éles lőfegyverek száma még az engedéllyel tartottak is minimális számban fordulnak elő, akiknek van azok meg általában közvetlen kegyeltjei a rendszernek, úgyhogy ilyen neked egészen biztosan nincsen így ezt ki is zárhatjuk szerintem. A nálunk kapható még csak nem is fémből készült felnőtteknek való játékpisztolyokat (gáz-riasztó, hogy jobban érthető legyen) nem igazán nevezném fegyvernek . Legalább ha nyugton maradsz ilyen esetben és nem hősködsz nem durrogtatsz és akadályozod az előállítást akkor még talán, sőt több mint valószínű, hogy kihallgatnak és 1-2 óra után mehetsz haza. Ha elkezdesz puffogtatni akkor megspékeled egy jó kis hatóság elleni erőszakkal.
2020. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
elméletileg egyre nagyobb erőkkel támadnának, végén már hadsereggel, légitámadásokkal, az unio segitségét kérve stb. ha semmi se segitene akkor kénytelenek lennének önállo államnak elfogadni, saját törvényeimmel, esetleg szuperhatalomnak. csak a trollok képtelenek voltak megfogalmazni konkrétan ennek a kezdeti lépcsőit.
2020. máj. 18. 21:14
 9/27 árokpart ***** válasza:
100%
nem akadályozod az előállítást akartam írni.
2020. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Gepárddal átlövik a falat veled együtt.
2020. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!