Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek a "nyilasok" normálisak?

Ezek a "nyilasok" normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


B*sszák meg a hülye abnormális állatjai! És még írják is, hogy módosítaná a baleseti statisztikákat!

Ez a közlekedés biztonságának szándékos veszélyeztetése!


2010. júl. 30. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én csak sajnálni tudom ezeket a szerencsétlen "nyilasokat", hogy ilyen hülyeségekben hisznek és emiatt szenvednek. Legszivesebben létrehoznék egy intézményt, ami befogja és bezárja az ilyen embereket, bent pedig intravénásan heroint kapnának és egy nővérke szexuálisan kényeztetné őket.
2010. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Inkább intravénás HCN-t.

És ha valamelyik idiótább sofőr tényleg beveszi a kamu irányt? Mit tudni hány ártatlan ember halhat meg.

2010. júl. 30. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez nagyon jó ötlet, mert például valaki egy idegen városban van, és nem tudja, hogy a kereszteződés egyik iránya csak egyirányú, akkor az ilyen jelzéstől egyből eszébe jut, persze akkor kétfele kell mutatnia a nyílnak.

Kérdező, te meg csak provokálni vagy itt.

2010. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

"Kérdező, te meg csak provokálni vagy itt."


Nem hiszem el, hogy egy modern nyugati országban addig fajult a nácizmus imádata, hogy provokációnak néznek egy kérdést, ami jogosan kritizálja a nácizmust.

2010. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Főleg hogy - mint már említettem - le is írják, hogy "módosítaná a baleseti statisztikákat". Egyértelmű a céljuk. Már csak olvasni kéne tudni egyes analfáknak és bétáknak. ;)
2010. júl. 30. 10:34
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
A Pax Hungarica Mozgalom ezzel akarja a nemzeti-szocializmust népszerűsíteni?! Ezzel, meg a matricázgatással csak lejáratják az egészet!
2010. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Jogos, Jobbik és Gárda szimpatizánsként is azt kell mondanom, hogy ezek az emberek barmok. Teljesen egyetértek veletek, minden értelemben...
2010. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Mé kell lepontozni? én azt se tom h mi az a nyilas
2010. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

ezek barmok! majd a zöld lámpa elintézi ugye? mert ők gyávák hozzá-.-

Ezzel csak lejáratják magukat és az országot is!

2010. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Na jó , nálam most telt be a pohár. 2010ben, hogy a fenébe engedhetik, hogy ilyen lap létezzen?
2010. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!