Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök közbe lépnek ilyenkor?

A rendőrök közbe lépnek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ismerősömmel megnéztük a Berlin Calling c filmet. amiben az volt, hogy ugye a srác bedrogozott, aztán elvonóra került. és azon gondolkoztunk, hogy ha pl. mo-n valaki rosszul lesz, mert úgy reagál a drogra, azt is elküldik elvonóra (ami nem kötelező) és ennyi??? nem keresi meg a rendőrség? nem kap büntetést? vagy ha igen, akkor mit?
2010. júl. 31. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem fogalmam sincs de pl ha valaki elmegy magától egy elvonóra akkor abból se lesz rendőrségi ügy
2010. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett ez a film. Kb. semmi érdekesről nem szólt. Meg a zene! Szeretem a disco zenét, meg az ilyen féle zenéket, de azt nem értem, h ezt a Paul Kalkbrenner-t mért istenítik annyira, mikor szinte mindegyik száma ugyanolyan, s méghozzá ugyanalmas is?
2010. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérvételre viszik és ha kimutatható a vérében a drog, akkor megkezdődik a büntetőeljárás kábítószerrel való visszaélés alapos gyanúja címén. Elvonóra egyáltalán nem küldik el, legfeljebb felajánlják. Magyarországon már nem létezik a kényszer gyógykezelés intézménye, pár éve megszüntették.
2010. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. júl. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!