Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valakit ellenőriztek már a...

Valakit ellenőriztek már a kötelező 14 nap karanténi idő letöltése alatt?És ha igen,hogyan?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem hallottam még ilyenről.
2020. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, házhoz mennek. Te pedig felelsz azért, hogy betartsd a törvényeket ÉS ne fertőzd embertársaidat.
2020. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen. a rendőrök megálltak a ház előtt és felhívtak telefonon, kikellett menni az erkélyre és integetni nekik ezzel jelezve hogy otthon vagyok
2020. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3

És akinek nincs erkélye, vagy a belső udvarra néz?

2020. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom ahhoz becsengetnek és így ellenörzik.
2020. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy ki mennyire felelőtlen a járvánnyal kapcsolatban meg mennyire fertőzi embertársait.De kösz a választ!
2020. jún. 9. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Anyámat ellenőrizték. Minden nap, a rendőrök bekopogtak és kérdezték mi a helyzet. Rendesek voltak.
2020. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem még soha és sehogyan, pedig olaszba is járok, legutóbb két hete voltam pár napot, azelőtt meg kb egy hónapja.
2020. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem eddig háromszor, pedig a mobil alkalmazást is használom. Gondolom szúrópróba szerűen van személyes ellenőrzés is.
2020. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!