Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, rendör leszek, hamarosan "felszerelek".

Viszont, van olyan ismerősöm (àlt. suliban osztálytársam volt) aki rendszeresen követ el lopásokat és kábszerrel bűncselekményeket. Ő a barátjának tart engem (mivel általánosban megfélemlítésből "haverkodtam" vele), szóval félek attól, hogy esetleg majd olyan bűntényhez riaszranak engem, amit ő követett el és esetleg megpróbál manipulálni vagy fenyegetni mert tudja hogy hol lakom. Szóval gondollm aki ezt olvassa, érti mi a helyzet. Esetleg valaki tid segíteni hogy mit csináljam ilyen helyzetben? Esetleg kollega van itt, aki hasonló szituba volt már? Esetleg privátba is, köszi!



2020. jún. 28. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud ellened/családod ellen tenni akkor inkább hagyd rá a dolgot.

Mellesleg elvileg nagyrészt nem lakóhelyedre osztanak majd be.

2020. jún. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"esetleg megpróbál manipulálni vagy fenyegetni mert tudja hogy hol lakom"


Mivan??? Te leendő rendőrként komolyan ezen parázol? Álljon már meg a menet, ne lehessen már egy rendőrt csakúgy fenyegetni! Ha megteszi, beviszed szépen, itt nem neked kell meglapulnod.

Nehogy már a fika egye meg az óvodást!

2020. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Viszont, van olyan ismerősöm (àlt. suliban osztálytársam volt) aki rendszeresen követ el lopásokat és kábszerrel bűncselekményeket


Akkor meg lesz az első lépés a karrieredben felfelé ha a segitségeddel letartóztatod az egész narkós hálozatot

Az általánost felejtsd el még gyerekek voltatok.

Narkósokkal nem kell foglalkozni mert a saját anyjukat is ha úgy alakul

2020. jún. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Te is barátodnak tartod őt? Ha igen, akkor segíts neki a jó útra térésben.
2020. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért és ha ismeretlen bűnőzők vagy "brazilok" kezdenek majd fenyegetni meg kiderítik hol laksz akkor mit fogsz csinálni, ha már egy havertól be vagy szarva?
2020. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Ne legyél meglepődve, hiszen, ha rendőr leszel akkor megintcsak tele leszel tolvaj emberekkel, hiszen a rendőrök is nyomják az ipart ráadásul bűnszövetségben. Az, hogy a barátod volt osztálytársad ilyen, az semmi ahhoz amit a rendőrség követ el.

Ráadásul ott van a fidesz politikusok, aki szintén bűnelkövetők, a rendőrség nem veszi elő őket, hanem bevédi.

A rendőrség a lopás, sikkasztás, hivatali visszaélésen kívűl bűnpártolást követ el.

Hajrá!

2020. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még hagyján, kérdező. Az igazi kihívás az lesz, amikor muterod lámpa nélkül biciklizik. Ha megbünteted, azt mondják, a hülye rendőr még a saját anyját is megbünteti, ha meg nem bünteted meg, a kivételezés vádjával illetnek. Szóval, ha van rajtad sapka, az a baj, ha nincs, akkor az.
2020. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát én se lennék rendőr az fix! Szinte mindenki lenézi őket,(nagyrészt sajnos jogosan, egynémeik csak trafizni alkalmas másra nem,)másrészt sok ellenséget szereznek, és félhetnek mikor tudja meg egy szétpörgött agyú kápszis hogy hol lakik...
2020. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy tökös, akkor ne legyél rendőr.
2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kifogás olyan, rossz élményből levont, végletes következtetés, téves hiedelem, amelyet alapszabályként használsz. Azért nem vagyok rá képes, mert buta vagyok, csúnya vagyok, gyenge vagyok, a világ nem így működik, ilyet nem szabad csinálni. Lehet, hogy tudatosan mondogatod magadnak, lehet, hogy csak véletlenül kicsúszik a szádon egy beszélgetésben téged is meglepve, de az is lehet, hogy eddig eszedbe sem jutott így megfoglamazni, mégis meghatározza, mit mersz csinálni, és mit nem. — (Ennél zöldebb nem lesz!, 3. fejezet, 72. oldal)


Minden kifogás a félelmen alapszik – félelem attól, hogy nem vagyok elég jó, nem jár ez nekem, nem vagyok képes megtenni. Hiába vágyom arra a valamire, még köztem és az indulás között áll ez a félelem. És még ha nagyon is vágyom arra a valamire, lehet, hogy a félelem erősebb… Mit lehet ezzel kezdeni? A könyves tippeken túl most elárulok még egy technikát, amit alkalmazni szoktam. :)

Le írom neked ezt az internetes oldalt hátha találsz benne megoldást a problémádra:

"Akarom, de nem merem" - Hogyan győzd le a kifogásaidat?

www.urban-eve.hu › kifogas-ennel-zoldebb-konyvklub

2015. szept. 4. - Azért nem vagyok rá képes, mert buta vagyok, csúnya vagyok, gyenge ... visszafogod magad vele és halogatsz), rossz megérzéseid vannak a dologgal ... Holott se a külsejét se a belső értékeit nem irigylem tőle, ezáltal nem is érzem ... Félek hogy eközben nem lesz időm a szakdoga megírására és csúszok.

2020. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!