Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire szigorúan ellenőrzik...

Mennyire szigorúan ellenőrzik most a hatósági házi karantént?

Figyelt kérdés

Csak a szembe szomszéd most vasárnap jött haza Bulgáriából, megkapta a piros tacepaót az ajtajára, de hétfő óta lazán eljár dolgozni. Reggel pont találkoztam vele, kérdeztem, hogy ezt mégis hogy de Ő lehurrogott, hogy nagy baromság az egész Ő le**arja Orbán hülye szabályait, meg utál mindenkit aki részese ennek a rendszernek valamilyen formában. (Facebookon évek óta rendszeresen gyalázza a miniszterelnököt és a rendőrséget amúgy is)


Hát ennek így most tényleg nem sok értelmét látom. Wamzer meg azért nem akarok lenni.



2020. júl. 22. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanolyan szigorúan.

A környező országokban erősen berobbant megint.

Sok a hülye, aki még mindig nem fogja fel.

2020. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerinte világméretű összeesküvés van és a Fehéroroszok a királyok, hogy tesznek az egészre. Pár hete a lépcsőházban tartott nekem egy kiselőadást erről. :D
2020. júl. 22. 09:58
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Kamuszagú a történet, mert szigorúan ellenőrzik. Olyannyira, hogy a hatóságilag karanténba rendeltekre azonnal kiadnak országos körözést is.
2020. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ismerősöm mondta, hogy a szomszédját rendőrök ellenőrizték Budapesten pár naponta. Amúgy ezek nem "Orbán szabályai", teljesen indokoltak szerintem ez és úgy mondom ezt, hogy Romániában tartózkodok, és nekem is problémát jelent a dolog. Majd 2x leteszteltetem magamat, az kb. átszámolva 50 000 forint lesz és akkor nem kell karanténba vonulni (ha persze negatív lesz mindkettő). Én azt hittem, hogy Magyarországon nincs szükség rendőrterrorra ahhoz, hogy az emberek fokozottan óvatosak legyenek és betartsák az intézkedéseket de úgy tűnik hogy ott sem okosabbak egyesek mint itt Romániában.
2020. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
A rendőrök ellenőrzik, de így semmi értelme, mert a családtagok kimehetnek bárhova. Egyiküket sem tesztelik sem a karanténba záráskor, sem közben, sem a végén.
2020. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok:

Nem értem a leértékelést, valóban azonnal kiadnak körözést, és megy az ellenőrzés is. Itt róla egy videó, aki ezeket mind megtapasztalta:

[link]

2020. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, közben (#3-as vagyok) bezöldültem ...
2020. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyire.

2020. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8-ra:

Talán az átfertőződés elősegítése a legújabb stratégia. Tévedhetek is, és mindössze rugalmas hozzáállásról lehet szó.

2020. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez erősen kamusztorinak néz ki. Majd a munkahelye engedi, hogy bejárjon dolgozni, persze.
2020. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!