Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megölt 1 rendőrt és kártérités...

Megölt 1 rendőrt és kártéritést kapott?

Figyelt kérdés
Ma mondta a híradó hogy aki gép pisztolyal lelőtt egy rendőrt azt megalázták a börtönbe és kártéritést kapott a megalázásért!!! Mien dolog már ez??? eléggé felbasztam ezen az agyam....azt se bántam volna ha egyszerre 5 en rakják seggbe
2010. aug. 4. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennél a résznél én is elgondolkoztam. Megsértették az emberi jogait, és ezt honorálták neki. Hát igen, ha nem öl meg senkit, eleve nem is szivathatták volna, nem? Talán nem kéne rendőrt gyilkolni. De még pénzt is kapott, kártérítést. Jó, hogy ki nem tüntetik.
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
halálra kéne itélni az öszeset
2010. aug. 4. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ez a kérdés. Nem azért kapta a kártalanítást (12000 EUR), mert rendőrt ölt, hanem mert embertelenül bántak vele a börtönben. Megtalálhatod a keresőben a korábbi hírekben, hogy milyen csúnya dolgokat csináltak vele. A börtön csak szabadságelvonó intézmény, de nem kínzóhely, bármennyire is szeretnék sokan. És ha mégis kínoznak valakit, akkor azt csak pénzben lehet ellensúlyozni. Mindegy, hogy mit követett el korábban.
2010. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már alapból szar dolog az, hogy pl aki embert ölt, és életfogytiglant kapott, vagy azt érdemli, és élete végéig ott kell egy 2 négyzetméteres szürke szobában ülnie... Miért nem végzik inkább ki ezeket az embereket? Nem baszott kártérítéseket kell nekik adni, hanem egy lőszert a fejükbe, mert szerintem így igazságos. Én pl ha életfogytiglant kapnék, a kiválasztást választanám :/
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Belinkelitek a hasonló kérdést mert nem találom! Légyszi!
2010. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
20.40: Pár percet keresgélek, de lehet, hogy nem lesz meg. Pedig biztos volt, mert emlékszem, akkor eléggé lehúzták a válaszomat. (Most is hasonlót írtam.) Talán pár hete volt, hogy megszületett az Európai Emberi Jogi Bíróság Magyarországot elmarasztaló ítélete, és akkor kérdezett rá valaki.
2010. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést már találtam, de szerintem több is lehetett, mert ebben az én válaszomat nem látom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2010. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%
köszönöm!
2010. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
persze kártérítés,hogy van ennek egyátalán még valami féle joga? szerintem örüljön hogy még életben van,én tuti nyilvánosan akasztanám az ilyen férget.
2010. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
"Az emberi bánásmódhoz/méltósághoz mindenkinek joga van". Szerintem meg nem! A szándékosan megölt rendőrnek meg az élethez volt joga!!! Lassan ott tartunk, hogy a börtönökben jobban élnek a bűnözők, mint kinn a szabad életben. Ez az ember szándékosan megölt egy rendőrt, aki még visszalőtt, így lett nyomorék ez az állat. A napokban látott riportok alapján kivételes ellátásban részesül. 2 fő ápoló cipelgette bíróságra, külön, a tolókocsinak kialakított cellában éli a teljes kiszolgálást igénylő adófizetők pénzéből történő ellátását. Mivel mozgásában teljesen korlátozott, így pelenkázni is kell (gondolom), így "inasa" is van. Ilyenkor haragszom nagyon, hogy eltörölték a halálbüntetést.
2010. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!