Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szomszédom orvvadász, fegyvere...

Szomszédom orvvadász, fegyvere is van, tudok úgy feljelentést tenni, hogy ne tudja meg, én voltam?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem érdekelne, de alkoholista, volt, hogy sokkolóval fenyegetett.


Sajnos itt falun volt, hogy kiadták ismerősnek, ki volt a bejelentő. Ha megtudná, én voltam, kioltaná az életemet, ő vagy a családja.


2020. aug. 21. 13:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt lehet, hogy gépelek egy levelet és feladom nekik, nagyon szeretnék névtelen maradni.


Nem vagyok spicli, de ez az ember közveszélyes. Nemhogy fegyver legyen a birtokában....

2020. aug. 21. 13:05
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
telefontanu?
2020. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amint telefonálsz, rögzítik a hívást, meg van a helyzeted és a telefonszámod a rendőrségnek. Ez van a 112-vel is.
2020. aug. 21. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én írnék egy levelet és bedobnám a szomszéd városban. Abban pedig igazad van, hogy az ilyen embert ki kell emelni a társadalomból.
2020. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Telefontanú.


Kieső helyen lévő, kameramentes fülkéből, előre felvett, gépi hanggal, Pl.: Webfordítás felolvasója.

2020. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne feljelentened? Vadakat tenyésztel?
2020. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne orvvadász?
2020. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Telefontanú és nem fogják kiadni a bejelentő nevét. A sokkoló viszont nem lőfegyver (az csak szab.sértés) ha azt tételezed fel az van a birtokában még nem fognak elrendelni alaposabb vizsgálatot max. kiküldik a körzeti megbízottat kérdezze meg van-e neki. Ha viszont éles lőfegyvere van az más kérdés.
2020. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!