Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akinek rendőrigazolványa van,...

Akinek rendőrigazolványa van, az mindenki rendőr?

Figyelt kérdés

Tegnap edzésen voltam és a szomszédos judo edzésen résztvevőktől az öltözőből eltűnt egy rendőrigazolvány, vezetői engedèly is benne volt meg állítólag bele volt hajtva egy tízezres is. Erről jutott eszembe, hogy vajon rendőr lehetett e a károsult.


Azért kétséges és azért kérdezem, mert láttam már egy olyan embert aki katona és volt rendőrigazolványa, valamint az egyetemen is van egy srác akinek rendőrös igazolványa van, meg több embernél láttam már.


Akinek rendőrigazolványa van az hivatásos rendőr mind? Vagy lehet már nyugdíjas és nem rendőr és megmaradt neki?.



2020. okt. 10. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben? B. Gyula vagy?
2020. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2020. okt. 10. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Valódi igazolványa csak annak van, aki aktív rendőr. Ehhez sorszámozott jelvény is tartozik.

Ám árulnak mindenfelé az eredeti jelvényhez kísértetiesen hasonlító, a szám helyén "POLICE" feliratos jelvényt is, amivel néhányan szeretnek álrendőröset játszani.

2020. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez volt az egyik utolsó kérdése B. Gyulának:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1073..

2020. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez Gyula? Azt hittem, Levike már megint nem vette be a gyógyszerét és kergeti a háromfejű (rendőr, bírónő, ügyész úr) sárkány.
2020. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ez most nem Levike, alias Gyula. Kérdező, a 3. válaszoló mindent elmondott.
2020. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első!


Debrecenbe lakok az talált. A Gyula viszont nem. Vagyis létezik Gyula, ugyanis Békés megyébe van Békéscsaba, GYULA, Békés, Mezőberény, Gyomaendrőd, Kétegyháza, Orosháza, ez mind mind békés megyében van meg még jó néhány település.

2020. okt. 11. 02:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel elárultad magad. Amikor megkérdezik tőled, hogy B. Gyula vagy-e, akkor mindig úgy teszel mint ha arra kérdeznék, hogy Békés megye Gyula városában élsz-e.


Nézzük, hogy állsz az alapján, amit tudunk.

Új infó itt gyk-n, hogy rablás vádas ügyedben vádolnak azzal is, hogy egy órával előbb másik edzőteremből is loptál.


Rablás alapesete 2-8 év; középértéke 5 év; súlyosító körülmények miatt (előéleted, életmódod, makacs tagadásod bűnbánat hiánya, így enyhítő körülmény semmi sincs) már 6 év, ehhez hozzájön +1 év a másik lopás miatt már 7 év. (És még szerencséd, hogy a gázsray használat nem minősül felfegyverkezve elkövetésnek, mert az még plusz 2,5 év lenne.)


Tudjuk, hogy szeretsz edzőtermekbe, művelődési házakba, egyetemekre járni vizelni, szabadtéri rendezvényen sátrak közelében bélsárt üríteni, és mindig ilyenkor tűnik el ott valami. A hobbid a vasút, tipp, hogy álmodban néha mozdonyokat vezetsz.

2020. okt. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na... tévedtem... mégis őaz :D
2020. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem Békés megyében élek, se Békéscsabán, se Gyulán.


Debreceni vagyok Debrecenbe születtem, laktam, 2006 nyarán elköltöztem Debrecentől 20 km-re Hajdúsámsonba, ott is laktam, de 2019. februárjában újra elköltöztem vissza Debrecenbe és újra Debrecenben lakok.


A lakcímváltozást azt közöltem a hatóságnak a törvényes határidőn belűl.


Az, hogy rablással vádolnak valamint a rendőrségen szoktam tanúként lenni... Én őszintén vállalom, mit hazudozzak. Hiszen egy kérdésre csak akkor lehet kapni értelmes választ, ha őszintén részletesen felteszi az ember. Egy terhelt, ha úgy érzi elkövetett egy bűncselekményt az ügyvédnek is őszintén el kell mondani, hogy Ő volt, mert úgy tudja felkészíteni ügyfelét. Én sem vagyok a hazugság, hazudozás pártján.


Úgyhogy nem is tudom, hogy honnan vetted, hogy laktam volna Gyulán vagy Békéscsabán, vagy abba a megyébe, mert nem.

2020. okt. 11. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!