Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kisebb súlyú bűncselekmény...

Kisebb súlyú bűncselekmény esetén is létezik az, hogy tudják ki az elkövető, de semmit nem tudnak tenni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót youtubon , ahol a VV Fanni ügybe, valami tévéműsorba behívták a család, sértett ügyvédjét és az országosan ismert Doszpot Péter gyilkossági nyomozót. Ez a nyomozó nyilatkozott, hogy van olyan eset sajnos, ahol tudják a rendőrök, hogy ki a gyilkos, de nincsennek megdönthetetlen bizonyítékok és kiengedik a letartóztatásból vagy meg sem gyanusítják.


Az érdekelne engem, hogy kisebb súlyü ügyekben pl. lopás, vagy kisebb rablás, vagy csalás, vagy akármi ami kis súlyü ügy, ahol nem szoktak gyanusitottakat letartóztatni ugyan, de folyik a nyomozás. Szóval ilyen ügyekben is van, hogy tudják, hogy van tettes és, hogy ki az, de nincsennek kétséget kizáró bizonyítékok és nem tudják meggyanusítani az érintettet vagy, ha már gyanusított, akkor megszüntetik az eljárást vele szemben?



2020. okt. 11. 14:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

Igen, nálunk is volt ilyen mikor hozzánk törtek be.

A felvételeken az alkatból és mozgásból jól ki lehetett találni hogy kik az elkövetők, viszont a telefonjukat az ország másik végében hagyták egy ismerősüknél aki még alibit is biztosított nekik, szóval így megszűnt az eljárás de az egész falu ezen röhög hogy milyen gáz a rendőrség.

2020. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az, hogy az ismerőseik alibit biztosítottak nekik, az bűnpártolás. Azzal nem foglalkoztak a rendőrök?
2020. okt. 11. 14:40
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem, elfogadták hogy oké ott voltak nála és kész, azzal nem törődtek hogy az alibi igazolójának is van-e alibije.
2020. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Létezik.
2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor bizonyíték hiányában szüntetik meg a nyomozást. Amikor a nyomozó hatóság nem képes a vádemeléshez elegendő bizonyítékot gyűjteni. Bizonyíték nékül pedig az ügyészség nem fog belemenni egy vádemelésbe mert elbukják az ügyet.
2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%

Neked ezzel nemkel foglalkoznod levike, hisz már az ügy bíróságon van ;)

Szóval a bírót se hivogassad.

2020. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Kollégám autójába belecsúszott motorral egy helyi drogdíler. A kamerák felvették az egészet elhajtott a helyszinről a rendörség kiment felismerték ki az és azt mondták a srácnak,hogy hagyja inkább mert csak rászállnak és pokollá teszik az életét. 3hetes 7es golf volt...
2020. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Igen, és ez személyes tapasztalatom.


A kihallgatás lezárta után (amibe egy teljesen fals sztorit írattam be), a nyominger megkérdezte: te csináltad?


Nem válaszoltam, csak finoman elmosolyodtam.

2020. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Egyszer bebuksz utolsó ;)
2020. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
#8 Azért nem bízd el magad, nem egy bűnöző járt már pórul. Emlékszem, egyik évben volt a hírekben is, hogy valaki 27 betörésen nem bukott le, erre a hülye (szerencsére) a csomagtartójában felejtette a cuccát és hát egy közúti ellenőrzésnél éjszaka miért ne lenne furcsa egy símaszk meg szerszámok.
2020. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!