Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van már terv, hogy mikor...

Van már terv, hogy mikor költözik a Debreceni Rendőrkapitányság?

Figyelt kérdés

Jelenleg a városi kapitányság a Budai Ézsaiás utcán van, ott ahol a Vágóhíd úti vasúti felüljáró van, itt van a Bűnügyi Osztály, Vizsgálati, Közrendvédelmi osztály, azonban a Közlekedésrendészeti Osztály nagyon messze van kint a város szélén a Sámsoni úton, az Igazgatásrendészeti Osztály pedig a Vásári István úton van.


Volt szó róla, hogy új helyre költözik a Debreceni Rendőrkapitányság a Budai Ézsaiás útról egy teljesen nagyobb újabb, korszerűbb épületbe és egyben ott lesz a Közlekedésrendészeti és Igazgatásrendészeti Osztály is teljesen egy épületben, nem úgy mint most, hogy három helyen.


Van már terv, hogy hol lesz a kapitányság és mikor építik, adják át és mikor költözik az új helyre?


Csak érdekel, mert szerintem is jobb kényelmesebb lenne ott a nyomozóknak osztály és alosztályvezetőknek is.



2020. okt. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked lenne a legjobb, mert te jársz oda sokat tanúként. :)
2020. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért lenne jobb nekem?

Nekem mindegy, hogy melyik, milyen épületbe megyek és csináljuk meg a kihallgatást.


Annyi, hogy felűlök a 30, 30a buszra, odavisz.


Ha máshova költöznek, akkor oda megyek, nyilván más irányba.


De a kérdés az, hogy mikor körűl vagy van már terv, hogy mikor költöznek?

2020. okt. 15. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor talált.
2020. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!