Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem zaklatás, hogy messengeren...

Nem zaklatás, hogy messengeren üzenetet küldtem a nyomozónak?

Figyelt kérdés

Ugye a magánéletben senki nem beszél munkahelyi dolgokról, ezt mindenki tudhatná. Öcsém mondta, hogy üzenetet küldött messengeren egy ügybe a nyomozónak , hogy kérne tőle egy időpontot, mert "hogy én az öcsémnek bevallottam, hogy én vágtsm ki a sátrakat". (Van egy ilyen ügy) Én nem mondtam ilyet. A nyomozó, ahelyett, hogy megmondta volna öcsémnek, hogy ez magánélet, ne zavarja, válaszolt rá, hogy adok egy időpontot, menjen be hozzá a rendőrségre és mondja el.


Tesóm mutatta az üzenetet.


Ezért:

Én is írtam messengeren a nyomozónak vasárnap. Leírtam neki, hogy amíg kétséget kizáró bizonyíték nincs, nem lehet gyanusítani, és leírtam a nyomozónak, hogy milyen taktikákat, technikákat, blöfföket, alkalmaznak a nyomozók, és a gyanús személy bizalmába kell férkőzni mindenképpen.


Ma munkaidőbe felhívtam a nyomozót és kérdeztem, hogy megkapta az üzenetek,felelte meg és tudomásul vette.


Csak egyszer írtam magánéletbe messengeren. Ez nem e zaklatás még?

Nem meríti ki a btk.222 szakaszt?



2020. okt. 19. 21:59
1 2 3
 1/21 Molyember ***** válasza:
97%

Egy időben szórakoztató voltál, de kezd lefagyni a mosoly az arcomról.

Kérj segítséget, szerintem beteg vagy. Komolyan mondom.

2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nálad komoly baj van a padláson...
2020. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Kevesebb krimit nézz!
2020. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__10734237..


Itt bevallotta hogy szed gyógyszert... papíron igaz...

2020. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ach, így már érthető... :)))
2020. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Amit egyszer egy főügyész a sajtóba közzétetetett kihallgatási technikák, taktikák, minden olyan taktikát leírtam a nyomozónak. Azt is leírtam, hogy ha egy embernek, akire azt hiszik, hogy Ő volt, mindenkèppen a bizalmába kell férkőzni, ha nem sikerűl másik irányból leleményesen krll megközelíteni az érintettet, de ne vegye észre, mert ha tudja, hogy taktika az is, akkor a nyomozó lebukik.


Ezt azért írtam, mert hadd tudja a nyomozó, hogy én tudom.a nyomozási technikákat, taktikákat és adják fel, mert felesleges, ne tudják rámfogni ártatlanul.


Ugye most tesóm haragszik rám, mert összejött egy csajjal és oda akart költözni a csaj, én nem járulta hozzà és a tesóm elköltözött a csajhoz az albérletemből. Ezért kitalálta, hogy azt mondja a nyomozónak, hogy én vágtam ki a sátrakat, bevallottam neki. Ilyet nem mondtam.


Ezért írtam a nyomozónak az előbb említett dolgokat, hogy ne fogják rám ártatlanul.


De a kérdés az az, hogy ez nem e zaklatás?


Normális vàlaszokat szeretnék.

2020. okt. 19. 23:04
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Leálltál a gyógyszereiddel? Mikor voltál utoljára a dokinál? Sztem menj el hozzá, legalább gyógyszerbeállításra, nehogy súlyosdobjon az állapotod.
2020. okt. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

De igen, hivatalból fel leszel jelentve. Jól megcsináltad levike. Kellett ez még oda.

Az lenne az utolsó csepp a pohárban ha valaki elkezdene messengeren zaklatni ilyen fszsagokkal.

2020. okt. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Tesóka elfogja mondani, és véged is van levike.
2020. okt. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Levike, Levike...
2020. okt. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!