Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baloldaliak, akik utálják a...

Baloldaliak, akik utálják a jobboldaliakat, miért van az, hogy akiket nácisztok meg szidtok stb, azokkal nincs tele az internet, hogy balhéznak, betörnek, csinálják a fejüket, de a cigányokkal meg igen?

Figyelt kérdés
Akkor végtére is, nem ők a jó fiúk?
2020. okt. 25. 03:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Libsi logika.
2020. okt. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem az a bajuk a jobboldaliakkal hogy köztörvényes bűnözők lennének hanem hogy hatalomba tették és abban tartják ezt a bandát. Nekem legalábbis az.
2020. okt. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
47%
Hogyne lenne tele a net a nácikákkal.
2020. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Mutass már pár példát erre a nagy nácizásra. Én kb. tízezermilliárdszor többször hallottam jobbosokat picsogni a nagy nácizás miatt, mint ahányszor ténylegesen láttam embereket nácizni. Csak egy megjegyzés...


Egyébként meg az, hogy milliárdokat tart mesterségesen nyomorban a kapitalizmus világszerte, sokkal komolyabb erőszak, mint a piti bűnözők. Persze a piti bűnözőkkel is kell kezdeni valamit, de nem ez az elsődleges megfontolás az én politikai világnézetemben.

2020. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az a problémám a cigányokat gyűlölőkkel, hogy ténylegesen nekik sincs elképzelésük arról, hogy mit lehetne csinálni.


Amiket hallok, hogy kitoloncoljuk őket, az nagyon jól hangzó szöveg, de megvalósíthatatlan vágyálom kb., mert utána vagy Orosz gyarmat leszünk vagy csődbe megyünk, mikor megszűnnek a nyugati kapcsolataink, az életszínvonalunk viszont valószínűleg mindkét esetben jelentősen romlik.


Viszont az álmodozás annyi energiájukat emészti fel, hogy sajnos még a baloldal is többet foglalkozik érdemben a kérdéssel.

2020. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Dehogynem, ugyanaz az elképzelésük, mint a migrációval kapcsolatban. Meg kell választani egy erőskezű Kedves Vezetőt, aki kielégíti az apakomplexusukat, és akkor a probléma megoldódik, mert máááááágia...

Orbán megvédett miket Brüsszeltől, és így meg is szűnt minden problémánk.

Na, szóval csak annyit akarok ezzel mondani, hogy nem csak a cigányokra, de semmilyen problémára nincs valós megoldás a jobboldalon.

2020. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Mármint a "jobboldaliak"-ról beszélsz? Mert itt Magyarországon a "jobboldaliak" annyira jobboldaliak, mint sztálin elvtársuk :)
2020. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

"Na, szóval csak annyit akarok ezzel mondani, hogy nem csak a cigányokra, de semmilyen problémára nincs valós megoldás a jobboldalon."


És mi a másik oldal javaslata?Igen, tömjük őket tele segéllyel.

Meg, lehetetlenítsük el a szegregációt,hogy a magyar gyerekek ne tudjanak tőlük tanulni.

Ja, meg volt fészekrakó program is, amikor normális környékre költöztették be őket.



A legjobb megoldás,ami kivitelezhető, ha úgy szab a kormány minden szociális juttatást, családtámogatást,hogy kizárja őket belőle.

A rendőrséget meg megreformálja,hogy egyből repüljenek a cigányokra és ne azt ellenőrizzék,hogy valaki 50 helyett 52-vel megy autóval.



Ha a cigányoknak kellemetlenné tesszük az országot, szépen elkezdenek kivándorolni Nyugatra.

Szlovákiában megtörtént, sok cigány elhúzott onnan.



Ha Nyugat-Európa annyira liberális, meg rajonganak a színes kisebbségekért, akkor tessék, meglehet mutatni a toleranciát.

2020. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
66%
Egy cigány ellop egy biciklit, a kár 30 ezer ft. Ezer cigány ellop egy biciklit, a kár 30 millió ft. Aztán jön Mészáros Lőrinc és ellop 300 milliárdot.
2020. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A rendőrséget meg megreformálja,hogy egyből repüljenek a cigányokra és ne azt ellenőrizzék,hogy valaki 50 helyett 52-vel megy autóval."


Őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy az értelmiségiek és vállalkozók fele nem állna fel és hagyná el az országot sokkal korábban, mint a cigányok, ha ennyire elkezdünk diszkriminálni. A baloldaliak így is folyamatosan azon aggódnak, hogy őket is elkezdik diszkriminálni, ha most nekimész egy társadalmi csoportnak, egyre többen fognak felállni és kimenni. Azok az emberek, akik a GDP nagy részét adják (orvosok, tudósok, tanárok, vállalkozók, mérnökök), akik beszélnek 2-3 nyelven és szívesen befogadják őket külföldön. Aztán itt maradunk mi a cigányokkal, akik meg külföldön nem kapnának segélyt meg munkát, ezért akár még harmincezer forintért is inkább itt maradnak.


Pont ezt mondom, hogy annyira elvakultan ki akarják rakni egyesek a cigányokat, hogy egyáltalán nem gondolják végig, hogy amit mondanak, az nem megvalósítható, vagy csak nagyon óvatosan.

2020. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!